Slipekloss SK 500 – for tre, maling, lakk, sparkel – K 60 til K 280, korund – 100x70x25 mm – VE 100 stk. – pris per VE

Bruksområde
  • Slipeklossen SK 500 er egnet for finbearbeiding av overflater av maling, lakk, sparkel og tre.
Beskrivelse
  • Slipeklossen er belagt på 4 sider.
Teknisk informasjon
  • Korntype – Korund
  • Strøtype – Tett
  • Kornstørrelse – K 60 til K 280
  • Bredde - 100 mm
  • Lengde - 70 mm
  • Høyde - 25 mm
Levering kun i angitte forpakningsenheter! Priser per forpakningsenhet!
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Bredde x lengde x høyde
Kornstørrelse
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658501100060
Utføring
Bredde x lengde x høyde100 mm x 70 mm x 25 mm
KornstørrelseK 60
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 1.600,00
(NOK 16,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658501100080
Utføring
Bredde x lengde x høyde100 mm x 70 mm x 25 mm
KornstørrelseK 80
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 1.600,00
(NOK 16,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658501100100
Utføring
Bredde x lengde x høyde100 mm x 70 mm x 25 mm
KornstørrelseK 100
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 1.600,00
(NOK 16,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658501100120
Utføring
Bredde x lengde x høyde100 mm x 70 mm x 25 mm
KornstørrelseK 120
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 1.600,00
(NOK 16,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658501100180
Utføring
Bredde x lengde x høyde100 mm x 70 mm x 25 mm
KornstørrelseK 180
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 1.600,00
(NOK 16,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658501100220
Utføring
Bredde x lengde x høyde100 mm x 70 mm x 25 mm
KornstørrelseK 220
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 1.930,00
(NOK 19,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658501100280
Utføring
Bredde x lengde x høyde100 mm x 70 mm x 25 mm
KornstørrelseK 280
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 1.600,00
(NOK 16,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipekloss, slipekloss, slipe, slipemateriale, slipematerialer, klingspor