Slipekloss SK 700 A - Mål 125 x 89 x 25 mm - Korn 60 til 120 - Korund - VE 100 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • Slipeklossen SK 700 A er ideell for bearbeiding av maling, lakk, sparkel og tre.
Beskrivelse
  • Slipeklossen SK 700 A er flat og kan brukes på alle fire sider, og er takket være den vinklede kanten godt egnet for smale, spisse arbeidsstykker.
Teknisk informasjon
  • Korntype - Korund
  • Strøtype - tett
  • Bredde - 125 mm
  • Lengde - 89 mm
  • Høyde - 25 mm
  • Korn - 60 til 120
  • VE - 100 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Korn
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658533784600
Utføring
Korn60
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 2.580,00
(NOK 25,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658533784700
Utføring
Korn80
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 2.580,00
(NOK 25,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658533784800
Utføring
Korn100
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 2.580,00
(NOK 25,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658533101900
Utføring
Korn120
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 2.580,00
(NOK 25,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Ark og strimler, SK 700 A, SK 700 A ark og strimler, klingspor, Slipekloss, korund, tett