Slipeskive - PFERD COMBIDISC® - Ø 50 eller 75 mm - Oppspenningssystem CDR - Pakning 50 og 100 stk. - Pris per pakning

Bruksområde
  • Slipeskive for universell bruk på ulike materialer og metaller, spesielt egnet for kantsliping på grunn av den økte rivestyrken
  • Den brukes innen verktøy- og formbygging (også modellbygging), maskin- og bilindustri, luftfartsindustrien samt ved reparasjon av motorer og konstruksjon av beholdere og apparater
Beskrivelse
  • Universelt anvendelig slipeskive med økt slipeytelse takket være det mer stabile basismaterialet (sammenlignet med korund-A)
  • Takket være COMBIDISC®-prosessen er den enkel i bruk, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke å limes eller løsnes ved hjelp av varme, noe som gjør verktøyskiftet raskt
  • Gjennom oppspenningssystemet CDR har skruforbindelsen på verktøysiden en utvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock type III, Fastlock-system B og Roll-On
  • Med "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons-, støy- og støvutvikling under bruk, og arbeidskomforten forbedres
  • Vennligst vær oppmerksom på at maks. tillatte turtall av sikkerhetsmessige årsaker ikke må overskrides
  • For lang levetid og jevn slipeytelse, vennligst bruk en egnet slipeolje
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemidler - Korund A-PLUS
  • Diameter - 50 eller 75 mm
  • Kornstørrelse - 36 PLUS til 120 PLUS
  • Anbefalt turtall - 5000 til 13000 min-¹
  • Maks. tillatt periferihastighet - 50 m/s
  • Oppspenningssystem - CDR
  • Pakning - 50 og 100 stk.
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658342775503
Utføring
BetegnelseCDR 50 A 36 PLUS
Diameter50 mm
Kornstørrelse36 PLUS
Anbefalt turtall8000 - 13000 min-¹
VEPakning 100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.010,00
(NOK 20,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342775506
Utføring
BetegnelseCDR 50 A 60 PLUS
Diameter50 mm
Kornstørrelse60 PLUS
Anbefalt turtall8000 - 13000 min-¹
VEPakning 100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.760,00
(NOK 17,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342775508
Utføring
BetegnelseCDR 50 A 80 PLUS
Diameter50 mm
Kornstørrelse80 PLUS
Anbefalt turtall8000 - 13000 min-¹
VEPakning 100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342775512
Utføring
BetegnelseCDR 50 A 120 PLUS
Diameter50 mm
Kornstørrelse120 PLUS
Anbefalt turtall8000 - 13000 min-¹
VEPakning 100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342775703
Utføring
BetegnelseCDR 75 A 36 PLUS
Diameter75 mm
Kornstørrelse36 PLUS
Anbefalt turtall5000 - 9000 min-¹
VEPakning 50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.390,00
(NOK 27,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342775706
Utføring
BetegnelseCDR 75 A 60 PLUS
Diameter75 mm
Kornstørrelse60 PLUS
Anbefalt turtall5000 - 9000 min-¹
VEPakning 50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.250,00
(NOK 25,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658242775708
Utføring
BetegnelseCDR 75 A 80 PLUS
Diameter75 mm
Kornstørrelse80 PLUS
Anbefalt turtall5000 - 9000 min-¹
VEPakning 50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.250,00
(NOK 25,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658242775712
Utføring
BetegnelseCDR 75 A 120 PLUS
Diameter75 mm
Kornstørrelse120 PLUS
Anbefalt turtall5000 - 9000 min-¹
VEPakning 50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.220,00
(NOK 24,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, Slipemidler, Slipemidler, Slipemidler, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskive, Slipeskiver, slipe, Sliperondell, Rondeller, Sliperondell, Sliperondeller, PFERD slipeskive, Korund, Korund A-PLUS, Korundslipeskive, Korundslipeskiver, Korund-slipeskive, Korund slipeskive, Slipeskive av korund PLUS, Slipemidler av korund PLUS, Verktøybygging, Maskinbygging, Formbygging, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderbygging, Apparatbygging, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock type III, Fastlock-system B, Roll-On