Slipeskive - PFERD COMBIDISC® - Zirkonkorund - Oppspenningssystem CD - Pris per stk.

Bruksområde
  • Slipeskiven brukes innen verktøy-, form- og modellbygging, i bil-, luftfarts- og romfartsindustrien samt ved produksjon av motorer, beholdere og apparater.
  • Den er egnet for bruk på alle harde ståltyper.
Beskrivelse
  • Slipeskive med høy slipeeffekt og god levetid.
  • Slipemiddelet Zirkonkorund har spesielt gode sponfjerningsytelser ved en kornstørrelse på 36 og 60 (ved grovsliping).
  • Takket være COMBIDISC®-prosessen er den enkel å håndtere, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke å limes eller løses med varme, noe som gjør verktøybyttet raskt.
  • Gjennom oppspenningssystemet CD har skruforbindelsen på verktøyssiden en innvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: PSG, Power Lock Type II "turn on", SocAtt og Turn-On.
  • Med "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons-, støy- og støvutvikling under bruk, noe som gir bedre arbeidskomfort.
  • Vennligst vær oppmerksom på at maks. tillatt turtall ikke må overskrides av sikkerhetshensyn.
  • Slipeskiven kan brukes med middels harde eller harde COMBIDISC®-slipeskiveholdere (ikke inkludert i leveransen).
  • For lang levetid og jevn slipeeffekt, vennligst bruk en egnet slipeolje.
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemiddel - Zirkonkorund
  • Egnet for - harde ståltyper
  • Diameter - 38 til 75 mm
  • Kornstørrelse - 36 til 80
  • Anbefalt turtall - 2500 til 16000 min-¹
  • Maks. tillatt omfangshastighet - 50 m/s
  • Oppspenningssystem - CD
  • Forpakningsenhet - 50 og 100 stk.
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658342753403
Utføring
BetegnelseCD 38 Z 36
Diameter38 mm
Kornstørrelse36
Anbefalt turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342753406
Utføring
BetegnelseCD 38 Z 60
Diameter38 mm
Kornstørrelse60
Anbefalt turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.530,00
(NOK 15,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342753408
Utføring
BetegnelseCD 38 Z 80
Diameter38 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.530,00
(NOK 15,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342753503
Utføring
BetegnelseCD 50 Z 36
Diameter50 mm
Kornstørrelse36
Anbefalt turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.520,00
(NOK 25,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342753506
Utføring
BetegnelseCD 50 Z 60
Diameter50 mm
Kornstørrelse60
Anbefalt turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.110,00
(NOK 21,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342753508
Utføring
BetegnelseCD 50 Z 80
Diameter50 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.110,00
(NOK 21,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342753703
Utføring
BetegnelseCD 75 Z 36
Diameter75 mm
Kornstørrelse36
Anbefalt turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.700,00
(NOK 34,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342753706
Utføring
BetegnelseCD 75 Z 60
Diameter75 mm
Kornstørrelse60
Anbefalt turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.550,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342753708
Utføring
BetegnelseCD 75 Z 80
Diameter75 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.550,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipemidler, Slipemidler, Slipemidler, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskive, Slipeskiver, slipe, Sliperondell, Rondeller, Sliperondell, Sliperondeller, PFERD slipeblad, Zirkonkorund, Zirkonkorund-slipeblad, Zirkonkorund-slipeblader, Zirkonkorund-slipeblad, Zirkonkorund-slipeblad, Slipeblad av zirkonkorund, Slipemidler av zirkonkorund, Verktøybygging, Maskinbygging, Formbygging, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderbygging, Apparatbygging, CD, Oppspenningssystem CD, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, PSG, Power Lock Type II "turn on", SocAtt, Turn-On