Slipeskive - PFERD COMBIDISC® - Zirkonkorund - Oppspenningssystem CDR - Pris per stykk

Bruksområde
  • slipeskiven brukes innen verktøy-, form- og modellbygging, i bil-, luftfarts- og romfartsindustrien samt i motor-, beholder- og apparatkonstruksjon
  • den egner seg for bruk på alle harde ståltyper
Beskrivelse
  • slipeskive med høy slipeytelse og god levetid
  • Slipemiddelet Zirkonkorund har spesielt gode skjæreegenskaper ved en kornstørrelse på 36 og 60 (ved grovsliping)
  • takket være COMBIDISC®-prosessen er den enkel å håndtere, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke å limes eller løses opp ved hjelp av varme, noe som gjør verktøyskiftet raskt
  • gjennom oppspenningssystemet CDR har skrueforbindelsen på verktøysiden en utvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Type III, Fastlock-system B og Roll-On
  • gjennom "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons-, støy- og støvutvikling under bruk, noe som forbedrer arbeidskomforten
  • vær oppmerksom på at maksimalt tillatt turtall ikke må overskrides av sikkerhetsmessige årsaker
  • slipeskiven kan brukes med middels harde eller harde COMBIDISC®-slipeskiveholdere (følger ikke med i leveransen)
  • for lang levetid og jevn slipeytelse bør du bruke en egnet slipeolje
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemiddel - Zirkonkorund
  • egnet for - harde ståltyper
  • Diameter - 38 til 75 mm
  • Kornstørrelse - 36 til 80
  • anb. turtall - 2500 til 16000 min-¹
  • maks. till. omfangshastighet - 50 m/s
  • Oppspenningssystem - CDR
  • VE - 50 eller 100 stk.
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
anb. turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658342773403
Utføring
BetegnelseCDR 38 Z 36
Diameter38 mm
Kornstørrelse36
anb. turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stykk
Produktsikkerhet
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342773406
Utføring
BetegnelseCDR 38 Z 60
Diameter38 mm
Kornstørrelse60
anb. turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stykk
Produktsikkerhet
NOK 1.530,00
(NOK 15,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342773408
Utføring
BetegnelseCDR 38 Z 80
Diameter38 mm
Kornstørrelse80
anb. turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stykk
Produktsikkerhet
NOK 1.530,00
(NOK 15,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342773503
Utføring
BetegnelseCDR 50 Z 36
Diameter50 mm
Kornstørrelse36
anb. turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stykk
Produktsikkerhet
NOK 2.520,00
(NOK 25,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342773506
Utføring
BetegnelseCDR 50 Z 60
Diameter50 mm
Kornstørrelse60
anb. turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stykk
Produktsikkerhet
NOK 2.110,00
(NOK 21,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342773508
Utføring
BetegnelseCDR 50 Z 80
Diameter50 mm
Kornstørrelse80
anb. turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stykk
Produktsikkerhet
NOK 2.110,00
(NOK 21,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658342773703
Utføring
BetegnelseCDR 75 Z 36
Diameter75 mm
Kornstørrelse36
anb. turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.700,00
(NOK 34,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342773706
Utføring
BetegnelseCDR 75 Z 60
Diameter75 mm
Kornstørrelse60
anb. turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.550,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342773708
Utføring
BetegnelseCDR 75 Z 80
Diameter75 mm
Kornstørrelse80
anb. turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.550,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipemidler, Slipemiddel, Slipemiddel, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskive, Slipeskiver, slipe, Slipeskive, Ronder, Slipeskive, Slipeskiver, PFERD slipeskive, Zirkonkorund, Zirkonkorund-slipeskive, Zirkonkorund-slipeskiver, Zirkonkorund-slipeskive, Zirkonkorund slipeskive, Slipeskive av Zirkonkorund, Slipemidler av Zirkonkorund, Verktøybygging, Maskinbygging, Formbygging, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderbygging, Apparatbygging, CD, Oppspenningssystem CD, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Type III, Fastlock-system B, Roll-On