Slipeskive PS 33 BK - borrelås - skivediameter 150 til 225 mm - kornstørrelse K 150 til K 400 - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Slipeskiven PS 33 BK er svært godt egnet til bearbeiding av maling, lakk, sparkelmasse, tre og plast. Slipeskiven er ideell for bruk på eksenterslipere og langhalsslipere.
Beskrivelse
  • Slipeskiven PS 33 BK har korund-korn på en B-papirrygg. Den er borrelåsfestet og gir en fremragende materialfjerning.
Teknisk informasjon
  • Materialer - maling, lakk, sparkelmasse, tre, plast
  • Binding - kunstharpiks
  • Korntype - korund
  • Strøingsmåte - halvåpen
  • Rygg - B-papir
  • Diameter - 125 til 225 mm
  • Korn - K 150 til 400
  • Stanseform - ulike hullmønstre og uten hull
  • Forpakningsenhet - 50 og 100 stk
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (34)
avgrensning utvalg
Skive-Ø
Kornstørrelse
Hullmønster
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 697511125150
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 150
HullmønsterGLS5
VE100 stk
NOK 597,00
(NOK 5,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 697511125180
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 180
HullmønsterGLS5
VE100 stk
NOK 597,00
(NOK 5,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658328251500
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 180
HullmønsterGLS27
VE100 stk
NOK 597,00
(NOK 5,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 697511125240
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 240
HullmønsterGLS5
VE100 stk
NOK 602,00
(NOK 6,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693019280000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 150
HullmønsterGLS51
VE100 stk
NOK 770,00
(NOK 7,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693040840000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 180
HullmønsterGLS51
VE100 stk
NOK 770,00
(NOK 7,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693019290000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 220
HullmønsterGLS51
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693048150000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 240
HullmønsterGLS51
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693019300000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 320
HullmønsterGLS51
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693108980000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 400
HullmønsterGLS51
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693521150220
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 220
HullmønsterGLS1
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693521150240
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 240
HullmønsterGLS1
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693521150320
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 320
HullmønsterGLS1
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693521150400
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 400
HullmønsterGLS1
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150150
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 150
Hullmønsteruten hull
VE100 stk
NOK 770,00
(NOK 7,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693521150150
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 150
HullmønsterGLS1
VE100 stk
NOK 770,00
(NOK 7,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150150
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 150
HullmønsterGLS3
VE100 stk
NOK 770,00
(NOK 7,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658334204500
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 150
HullmønsterGLS74
VE100 stk
NOK 770,00
(NOK 7,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150180
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 180
Hullmønsteruten hull
VE100 stk
NOK 770,00
(NOK 7,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693521150180
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 180
HullmønsterGLS1
VE100 stk
NOK 770,00
(NOK 7,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150180
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 180
HullmønsterGLS3
VE100 stk
NOK 599,00
(NOK 5,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658334059800
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 180
HullmønsterGLS74
VE100 stk
NOK 770,00
(NOK 7,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150220
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 220
Hullmønsteruten hull
VE100 stk
NOK 938,00
(NOK 9,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150220
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 220
HullmønsterGLS3
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150240
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 240
Hullmønsteruten hull
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150240
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 240
HullmønsterGLS3
VE100 stk
NOK 938,00
(NOK 9,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658334059900
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 240
HullmønsterGLS74
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150320
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 320
Hullmønsteruten hull
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150320
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 320
HullmønsterGLS3
VE100 stk
NOK 938,00
(NOK 9,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658334204300
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 320
HullmønsterGLS74
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150400
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 400
Hullmønsteruten hull
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150400
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 400
HullmønsterGLS3
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658334204200
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 400
HullmønsterGLS74
VE100 stk
NOK 777,00
(NOK 7,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693020490000
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 220
HullmønsterGLS52
VE50 stk
NOK 795,00
(NOK 15,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: PS 33 BK, PS 33 BK skiver, Skiver, Skiver Klingspor, Skive Klingspor, Slipeskive Klingspor, Slipeskive Klingspor borrelås, Slipeskive Klingspor borrelås PS 33 BK, PS 33 BK Klingspor