Slipeskive PS 33 CK - Ø 115 til 225 mm - Korn K 40-120 - EP 50 og 100 stk. - Pris per EP

Bruksområde
  • Slipeskiven PS 33 CK er ideell for bearbeiding av maling, lakk, sparkelmasse, tre og plast. Takket være det harde, seige korund-kornet gir slipeskiven høy slipeeffekt og lang levetid.
Beskrivelse
  • Slipeskiven PS 33 CK er egnet for bruk på eksenterslipere og langhalsslipere. Slipeskiven har borrelåsfeste.
Teknisk informasjon
  • Materialer - maling, lakk, sparkelmasse, tre, plast
  • Binding - kunstharpiks
  • Korntype - korund
  • Støuttype - halvåpen
  • Underlag - C-papir
  • Diameter - 115 til 225 mm
  • Korn - K 40 til K 120
  • Stanseform - ulike hullmønstre og uten hull
  • Slipemiddel type - PS 33 CK
  • Emballasjeenhet - 50 (Ø 225 mm) og 100 stk.
  • Pris per EP
Leveres kun i angitte emballasjeenheter! Priser per emballasjeenhet!
Gjennomføring (47)
avgrensning utvalg
Skive-Ø
Kornstørrelse
Stanseform
Emballasjeenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 690511125040
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 40
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 878,00
(NOK 8,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 697511125040
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 40
StanseformGLS5
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 878,00
(NOK 8,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511125060
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 60
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 718,00
(NOK 7,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 697511125060
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 60
StanseformGLS5
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 718,00
(NOK 7,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511125080
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 80
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 643,00
(NOK 6,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 697511125080
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 80
StanseformGLS5
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 643,00
(NOK 6,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658326492900
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 80
StanseformGLS27
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 643,00
(NOK 6,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511125100
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 100
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 596,00
(NOK 5,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 697511125100
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 100
StanseformGLS5
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 596,00
(NOK 5,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511125120
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 120
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 596,00
(NOK 5,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 697511125120
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 120
StanseformGLS5
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 596,00
(NOK 5,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658326493000
Utføring
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 120
StanseformGLS27
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 596,00
(NOK 5,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150040
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 40
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 1.160,00
(NOK 11,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693521150040
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 40
StanseformGLS1
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 1.160,00
(NOK 11,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150040
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 40
StanseformGLS3
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 1.160,00
(NOK 11,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693105310000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 40
StanseformGLS51
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 1.160,00
(NOK 11,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658334085300
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 40
StanseformGLS74
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 1.160,00
(NOK 11,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150060
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 60
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 942,00
(NOK 9,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693521150060
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 60
StanseformGLS1
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 942,00
(NOK 9,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150060
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 60
StanseformGLS3
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 942,00
(NOK 9,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693018740000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 60
StanseformGLS51
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 942,00
(NOK 9,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658334037000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 60
StanseformGLS74
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 942,00
(NOK 9,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150080
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 80
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 1.010,00
(NOK 10,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 693521150080
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 80
StanseformGLS1
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 835,00
(NOK 8,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150080
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 80
StanseformGLS3
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 835,00
(NOK 8,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693019250000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 80
StanseformGLS51
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 835,00
(NOK 8,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658334037100
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 80
StanseformGLS74
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 835,00
(NOK 8,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150100
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 100
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 768,00
(NOK 7,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693521150100
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 100
StanseformGLS1
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 768,00
(NOK 7,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150100
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 100
StanseformGLS3
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 768,00
(NOK 7,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693019260000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 100
StanseformGLS51
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 768,00
(NOK 7,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658334204600
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 100
StanseformGLS74
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 768,00
(NOK 7,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511150120
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 120
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 768,00
(NOK 7,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693521150120
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 120
StanseformGLS1
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 768,00
(NOK 7,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 695521150120
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 120
StanseformGLS3
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 768,00
(NOK 7,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693019270000
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 120
StanseformGLS51
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 768,00
(NOK 7,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658334037500
Utføring
Skive-Ø150 mm
KornstørrelseK 120
StanseformGLS74
Emballasjeenhet100 stk.
NOK 768,00
(NOK 7,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511225040
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 40
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet50 stk.
NOK 1.210,00
(NOK 24,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 661233225400
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 40
StanseformGLS52
Emballasjeenhet50 stk.
NOK 1.210,00
(NOK 12,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511225060
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 60
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet50 stk.
NOK 969,00
(NOK 19,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693020430000
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 60
StanseformGLS52
Emballasjeenhet50 stk.
NOK 969,00
(NOK 19,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511225080
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 80
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet50 stk.
NOK 855,00
(NOK 17,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693020440000
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 80
StanseformGLS52
Emballasjeenhet50 stk.
NOK 855,00
(NOK 17,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 692247310000
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 100
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet50 stk.
NOK 786,00
(NOK 15,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 693020450000
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 100
StanseformGLS52
Emballasjeenhet50 stk.
NOK 786,00
(NOK 15,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 690511225120
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 120
Stanseformuten hull
Emballasjeenhet50 stk.
NOK 786,00
(NOK 15,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 661233225120
Utføring
Skive-Ø225 mm
KornstørrelseK 120
StanseformGLS52
Emballasjeenhet50 stk.
NOK 786,00
(NOK 7,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: slipeskive, slipeskiver, slipeblader, Slipemidler, klingspor, sandpapir, PS 33 CK