Slipeskiver - PFERD POLINOX® - for satinering - Korund - pakke på 5 og 10 stk. - pris per pakke

Bruksområde
  • slipeskivene egner seg spesielt godt til satinering av metaller, ikke-jernholdige metaller og rustfritt stål (INOX)
  • de brukes sammen med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluftdrevne rettslipere
Beskrivelse
  • slipeskivene er utstyrt med et skaft og består av flere sterkt bølgeformede fleecestrimler som er viklet rundt kjernen
  • denne oppbygningen muliggjør sømløs satinering av flater, slipingen er kjøligere, og arbeidsstykket utsettes for mindre termisk belastning
  • ved en kutthastighet på 10 til 20 m/s oppnår slipeskiven sin beste ytelse
  • gjennom "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons- og støyutvikling under bruk, og arbeidskomforten forbedres
  • av sikkerhetsgrunner må ikke maksimalt tillatt turtall overskrides
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemidler - Korund, i Slipefleece
  • egnet for - metall, ikke-jernholdige metaller, rustfritt stål (INOX)
  • Dimensjoner (D x T) - 80 x 50 eller 100 x 50 mm
  • Skaftlengde - 40 mm
  • Skaftdiameter - 6 mm
  • Kornstørrelse - 100 til 280
  • anbefalt turtall - 3000 til 4000 min-¹
  • maks. tillatt turtall - 6000 til 7500 min-¹
  • maks. periferihastighet - 32 m/s
  • pakke - 5 og 10 stk.
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Dimensjoner (D x T)
Kornstørrelse
anbefalt turtall
maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Dimensjoner (D x T) Kornstørrelse anbefalt turtall maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
658444646010 PNG 8050/6 A 100 80 x 50 mm 100 4000 min-¹ 7500 min-¹ 10 stk.
NOK 3.520,00
(NOK 352,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658444646018 PNG 8050/6 A 180 80 x 50 mm 180 4000 min-¹ 7500 min-¹ 10 stk.
NOK 3.520,00
(NOK 352,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658444646028 PNG 8050/6 A 280 80 x 50 mm 280 4000 min-¹ 7500 min-¹ 10 stk.
NOK 3.520,00
(NOK 352,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658444669100 PNG 10050/6 A 100 100 x 50 mm 100 3000 min-¹ 6000 min-¹ 5 stk.
NOK 2.290,00
(NOK 458,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658444669180 PNG 10050/6 A 180 100 x 50 mm 180 3000 min-¹ 6000 min-¹ 5 stk.
NOK 2.290,00
(NOK 458,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658444669280 PNG 10050/6 A 280 100 x 50 mm 280 3000 min-¹ 6000 min-¹ 5 stk.
NOK 2.290,00
(NOK 458,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipeskive, Slipeskiver, PFERD slipeskive, PFERD slipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, Slipestift, Slipestift, Slipestift, Slipestifter, Slipestift, Slipestifter, PFERD Slipestift, Korund, Korundslipestift, Korund-Slipestift, Korund Slipestift, Slipestift for metall, Slipestift for ikke-jernholdige metaller, Slipestift for rustfritt stål, Metall, Ikke-jernholdige metaller, Rustfritt stål, INOX, Rustfritt stål (INOX), Slipestift for bøyelig aksel, Bøyelig aksel, Slipestift for elektrisk sliper, Elektrisk sliper, Slipestift for trykkluftdrevet rettsliper, Trykkluftdrevet rettsliper, Overflatebehandling, Slipestift for overflatebehandling, Mattinering, Satinering, Rengjøring, Oppruing, Overflatetilpasning, PFERD, PFERD POLINOX®, POLINOX®, POLINOX, bølgeformet Slipestift, bølgeformet, bølger, Slipestift bølgeformet