Slipeskiver diamantutførelse - PFERD COMBIDISC® - utvendig ø 25 til 75 mm - kornstørrelse 76 til 251 μm - festesystem CDR - pakning 10 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Slipeskivene i diamantutførelse er utmerket egnet for bearbeiding av slitasjebeskyttelsesbelegg og påleggssveising av wolframkarbid, kromkarbid og titankarbid. Slipeskivene anbefales også for bearbeiding av materialer som brukes i motorproduksjon, som f.eks. Hastelloy, Inconel og titan/titanlegeringer. Skivene brukes også til oppruing, utjevning, avgrader, skjerping, for
  • bearbeiding av sveisesømmer, trinnvis finsliping og til flate- og kantbearbeiding.
Beskrivelse
  • Slipeskivene i diamantutførelse er også svært godt egnet for bearbeiding av ekstremt harde materialer som hardmetall, glass, keramikk, emalje og stein, samt glassfiberarmert plast/karbonfiberarmert plast (GFK/CFK).
  • Slipeskivene skal brukes med en middels hard eller hard COMBIDISC®-slipeskiveholder (ikke inkludert).
  • Takket være festesystemet CDR har skruforbindelsen på verktøysiden en utvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock type III, Fastlock-system B og Roll-On. Slipeskivene er egnet for bøyelig aksel, rettslipere, vinkelslipere og for
  • batteridrevne vinkelslipere.
  • Kornstørrelsen er oppgitt i mikrometer, 251 µm tilsvarer P 60, 126 µm tilsvarer P 120 og 76 µm tilsvarer P 220 (i henhold til ISO 6344).
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemidler - Diamant
  • Utvendig ø - 25 til 75 mm
  • Kornstørrelse - 76 til 251 µm
  • Anbefalt turtall - 7500 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 15000 min-¹
  • Maks. tillatt kutthastighet - 10 - 20 m/s
  • Pakning - 10 stk.
  • Pris per pakning
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Utvendig ø
Kornstørrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658342758009
Utføring
BetegnelseCDR DIA 50 D 76 - P 220
Utvendig ø50 mm
Kornstørrelse76 µm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.480,00
(NOK 248,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342758008
Utføring
BetegnelseCDR DIA 50 D 126 - P 120
Utvendig ø50 mm
Kornstørrelse126 µm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.990,00
(NOK 299,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342758007
Utføring
BetegnelseCDR DIA 50 D 251 - P 60
Utvendig ø50 mm
Kornstørrelse251 µm
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.750,00
(NOK 375,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, Slipemidler, Slipemidler, Slipemidler, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskive, Slipeskiver, slipe, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, Diamantslipeskive, PFERD diamantslipeskive, Diamantslipeskive, Diamantslipeskive, PFERD slipeskive, wolframkarbid, Kromkarbid, Titankarbid, Hastelloy®, Inconel®, Titan, Hardmetall, Glass, Keramikk, Stein, Emalje, GFK/CFK, Verktøyproduksjon, Maskinkonstruksjon, Formproduksjon, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderproduksjon, Apparatproduksjon, CDR, Festesystem CDR, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock type III, Fastlock-system B, Roll-On