Slipestift - Hardhet O - Korundblanding - Kule - keramisk binding - "PFERD" - VE 5 og 10 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • Kule-slipestift for bearbeiding av uherdet, ikke seigherdet stål opp til 1200 N/mm² og for komponenter av støpestål
  • spesielt for kantbruk med høy formstabilitet
Beskrivelse
  • Originalt PFERD-merkeprodukt
  • høy formstabilitet
  • Slipestift med hardhet O oppnår sin beste ytelse ved en kutthastighet på 25 til 40 m/s
  • som drivmaskiner kan bøyelig aksel, elektriske og trykkluftdrevne rettslipere brukes
Teknisk informasjon
  • anbefalt kutthastighet - 25-40 m/s
  • Hardhet - O i henhold til ISO 525
  • Materiale slipehode - slipekornblanding av en keramisk binding og rosa edelkorund
  • Binding - keramisk
  • Materiale skaft - stål
  • VE - 5 og 10 stk.
Gjennomføring (26)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Hode-Ø
Kornstørrelse
Skaft-Ø x skaftlengde
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652309101018
Utføring
BetegnelseKU 03 3 AR 100 O 5 V
Hode-ØØ3mm
KornstørrelseK100
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3mm x 30mm
Maks. tillatt turtall300200 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 275,00
(NOK 27,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101049
Utføring
BetegnelseKU 05 6 AR 100 O 5 V
Hode-ØØ5mm
KornstørrelseK100
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall190900 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 275,00
(NOK 27,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101100
Utføring
BetegnelseKU 05 3 AR 60 O 5 V
Hode-ØØ5mm
KornstørrelseK60
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3mm x 30mm
Maks. tillatt turtall190900 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 275,00
(NOK 27,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101094
Utføring
BetegnelseKU 05 3 AR 100 O 5 V
Hode-ØØ5mm
KornstørrelseK100
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3mm x 30mm
Maks. tillatt turtall190900 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 275,00
(NOK 27,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101148
Utføring
BetegnelseKU 08 6 AR 46 O 5 V
Hode-ØØ8mm
KornstørrelseK46
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall119300 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 29,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 652309101155
Utføring
BetegnelseKU 08 6 AR 80 O 5 V
Hode-ØØ8mm
KornstørrelseK80
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall119300 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 29,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101568
Utføring
BetegnelseKU 08 3 AR 80 O 5 V
Hode-ØØ8mm
KornstørrelseK80
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3mm x 30mm
Maks. tillatt turtall116200 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 29,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652309101490
Utføring
BetegnelseKU 10 6 AR 46 O 5 V
Hode-ØØ10mm
KornstørrelseK46
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall95400 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 29,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101537
Utføring
BetegnelseKU 10 3 AR 80 O 5 V
Hode-ØØ10mn
KornstørrelseK80
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3mm x 30mm
Maks. tillatt turtall83300 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 29,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309100981
Utføring
BetegnelseKU 03 6 AR 100 O 5 V
Hode-ØØ3mm
KornstørrelseK100
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall317300 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 275,00
(NOK 27,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101056
Utføring
BetegnelseKU 05 6 AR 60 O 5 V
Hode-ØØ5mm
KornstørrelseK60
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall190900 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 275,00
(NOK 27,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101605
Utføring
BetegnelseKU 13 3 AR 46 O 5 V
Hode-ØØ13mm
KornstørrelseK46
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3mm x 30mm
Maks. tillatt turtall54000 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 314,00
(NOK 31,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101520
Utføring
BetegnelseKU 10 3 AR 46 O 5 V
Hode-ØØ10mm
KornstørrelseK46
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3mm x 30mm
Maks. tillatt turtall83300 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 29,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101551
Utføring
BetegnelseKU 08 3 AR 46 O 5 V
Hode-ØØ8mm
KornstørrelseK46
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3mm x 30mm
Maks. tillatt turtall116200 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 29,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652309101506
Utføring
BetegnelseKU 10 6 AR 80 O 5 V
Hode-ØØ10mm
KornstørrelseK80
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall95400 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 29,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652309101223
Utføring
BetegnelseKU 13 6 AR 80 O 5 V
Hode-ØØ13mm
KornstørrelseK80
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall73400 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 314,00
(NOK 31,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652309101216
Utføring
BetegnelseKU 13 6 AR 46 O 5 V
Hode-ØØ13mm
KornstørrelseK46
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall73400 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 314,00
(NOK 31,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652309101612
Utføring
BetegnelseKU 13 3 AR 80 O 5 V
Hode-ØØ13mm
KornstørrelseK80
Skaft-Ø x skaftlengdeØ3mm x 30mm
Maks. tillatt turtall54000 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 314,00
(NOK 31,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652309101285
Utføring
BetegnelseKU 16 6 AR 60 O 5 V
Hode-ØØ16mm
KornstørrelseK60
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall59600 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 372,00
(NOK 37,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652309101278
Utføring
BetegnelseKU 16 6 AR 30 O 5 V
Hode-ØØ16mm
KornstørrelseK30
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall59600 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 372,00
(NOK 37,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101353
Utføring
BetegnelseKU 20 6 AR 30 O 5 V
Hode-ØØ20mm
KornstørrelseK30
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall47700 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 420,00
(NOK 42,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652309101360
Utføring
BetegnelseKU 20 6 AR 60 O 5 V
Hode-ØØ20mm
KornstørrelseK60
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall47700 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 420,00
(NOK 42,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101407
Utføring
BetegnelseKU 25 6 AR 60 O 5 V
Hode-ØØ25mm
KornstørrelseK60
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall38100 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 510,00
(NOK 51,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652309101391
Utføring
BetegnelseKU 25 6 AR 30 O 5 V
Hode-ØØ25mm
KornstørrelseK30
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall38100 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 510,00
(NOK 51,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652309101445
Utføring
BetegnelseKU 32 6 AR 24 O 5 V
Hode-ØØ32mm
KornstørrelseK24
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall29800 1/min
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 300,00
(NOK 60,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652309101452
Utføring
BetegnelseKU 32 6 AR 46 O 5 V
Hode-ØØ32mm
KornstørrelseK46
Skaft-Ø x skaftlengdeØ6mm x 40mm
Maks. tillatt turtall29800 1/min
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 300,00
(NOK 30,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: katalog 203, slipestift, ar o 5 v, kugelstifte ku, Slipestift, kugelschleif