Slipestift - PFERD - Hardhetsgrad O - Skaft-Ø 6 x 40 mm - Kornstørrelse 24 til 100 - VE 5 og 10 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • Slipestiften er spesielt godt egnet for bruk på kanter og til avgrading av stålkomponenter/støpestål samt for sliping og fasing ved sveisesømsforberedelse og pussing av konturer.
Beskrivelse
  • Slipestiften med hardhet O er laget av rosa edelkorund med keramisk binding. Takket være det slitasjebestandige kornet og den harde bindingen gir slipestiften svært lang levetid og god materialfjerningshastighet. På grunn av den høye kantstabiliteten er slipestiften også meget økonomisk ved bruk på verktøydrifter med lavt turtall.
  • Den beste ytelsen oppnås ved en kutthastighet på 25 til 40 m/s. Bøyelige aksler, elektriske rettslipere og trykkluftrettslipere er egnet som drivmaskiner. Maks. turtall refererer til en åpen skaftlengde på 10 mm.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Edelkorund
  • Hardhetsgrad - O
  • Form - Sylinderstift
  • Skaftdiameter (Sd x L2) - 6 x 40 mm
  • Kornstørrelse - 24 til 100
  • D x T - 3 mm til 50 til 25 mm
  • Anbefalt turtall - fra 13 000 min-¹ til 200 000 min-¹
  • Maks. turtall - fra 16 200 min-¹ til 206 100 min-¹
  • VE - 5 og 10 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (82)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Kornstørrelse
D x T
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652331102270
Utføring
BetegnelseZY 0306 6 AR 100 O 5 V
Kornstørrelse100
D x T3 - 6 mm
Anbefalt turtall200000 min-¹
Maks. tillatt turtall206100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 260,00
(NOK 26,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331104270
Utføring
BetegnelseZY 0408 6 AR 100 O 5 V
Kornstørrelse100
D x T4 - 8 mm
Anbefalt turtall165000 min-¹
Maks. tillatt turtall177400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 240,00
(NOK 24,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331104276
Utføring
BetegnelseZY 0408 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T4 - 8 mm
Anbefalt turtall165000 min-¹
Maks. tillatt turtall177400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 240,00
(NOK 24,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331106270
Utføring
BetegnelseZY 0510 6 AR 100 O 5 V
Kornstørrelse100
D x T5 - 10 mm
Anbefalt turtall130000 min-¹
Maks. tillatt turtall157800 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 240,00
(NOK 24,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331106276
Utføring
BetegnelseZY 0510 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T5 - 10 mm
Anbefalt turtall130000 min-¹
Maks. tillatt turtall157800 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 214,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331109270
Utføring
BetegnelseZY 0613 6 AR 100 O 5 V
Kornstørrelse100
D x T6 - 13 mm
Anbefalt turtall100000 min-¹
Maks. tillatt turtall131500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 252,00
(NOK 25,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331109276
Utføring
BetegnelseZY 0613 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T6 - 13 mm
Anbefalt turtall100000 min-¹
Maks. tillatt turtall131500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 252,00
(NOK 25,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331111274
Utføring
BetegnelseZY 0810 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T8 - 10 mm
Anbefalt turtall85000 min-¹
Maks. tillatt turtall119300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 240,00
(NOK 24,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331111278
Utføring
BetegnelseZY 0810 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T8 - 10 mm
Anbefalt turtall85000 min-¹
Maks. tillatt turtall119300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 240,00
(NOK 24,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331113274
Utføring
BetegnelseZY 0816 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T8 - 16 mm
Anbefalt turtall85000 min-¹
Maks. tillatt turtall119300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 244,00
(NOK 24,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331113278
Utføring
BetegnelseZY 0816 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T8 - 16 mm
Anbefalt turtall85000 min-¹
Maks. tillatt turtall119300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 217,00
(NOK 21,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331115274
Utføring
BetegnelseZY 1013 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T10 - 13 mm
Anbefalt turtall65000 min-¹
Maks. tillatt turtall95400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 246,00
(NOK 24,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331115278
Utføring
BetegnelseZY 1013 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T10 - 13 mm
Anbefalt turtall65000 min-¹
Maks. tillatt turtall95400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 246,00
(NOK 24,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331118274
Utføring
BetegnelseZY 1020 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T10 - 20 mm
Anbefalt turtall65000 min-¹
Maks. tillatt turtall95400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 277,00
(NOK 27,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331118278
Utføring
BetegnelseZY 1020 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T10 - 20 mm
Anbefalt turtall65000 min-¹
Maks. tillatt turtall95400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 277,00
(NOK 27,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331119274
Utføring
BetegnelseZY 1025 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T10 - 25 mm
Anbefalt turtall65000 min-¹
Maks. tillatt turtall83200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 302,00
(NOK 30,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331119278
Utføring
BetegnelseZY 1025 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T10 - 25 mm
Anbefalt turtall65000 min-¹
Maks. tillatt turtall83200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 302,00
(NOK 30,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331120274
Utføring
BetegnelseZY 1032 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T10 - 32 mm
Anbefalt turtall62800 min-¹
Maks. tillatt turtall62800 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 339,00
(NOK 33,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331120278
Utføring
BetegnelseZY 1032 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T10 - 32 mm
Anbefalt turtall62800 min-¹
Maks. tillatt turtall62800 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 339,00
(NOK 33,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331121274
Utføring
BetegnelseZY 1313 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T13 mm
Anbefalt turtall50000 min-¹
Maks. tillatt turtall73400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 270,00
(NOK 27,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331121278
Utføring
BetegnelseZY 1313 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T13 mm
Anbefalt turtall50000 min-¹
Maks. tillatt turtall73400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 270,00
(NOK 27,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331124274
Utføring
BetegnelseZY 1320 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T13 - 20 mm
Anbefalt turtall50000 min-¹
Maks. tillatt turtall73400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 294,00
(NOK 29,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331124278
Utføring
BetegnelseZY 1320 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T13 - 20 mm
Anbefalt turtall50000 min-¹
Maks. tillatt turtall73400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 294,00
(NOK 29,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331125274
Utføring
BetegnelseZY 1325 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T13 - 25 mm
Anbefalt turtall50000 min-¹
Maks. tillatt turtall66000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 316,00
(NOK 31,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331125278
Utføring
BetegnelseZY 1325 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T13 - 25 mm
Anbefalt turtall50000 min-¹
Maks. tillatt turtall66000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 316,00
(NOK 31,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331126273
Utføring
BetegnelseZY 1620 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T16 - 20 mm
Anbefalt turtall42000 min-¹
Maks. tillatt turtall59600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 298,00
(NOK 29,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331126276
Utføring
BetegnelseZY 1620 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T16 - 20 mm
Anbefalt turtall42000 min-¹
Maks. tillatt turtall59600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 298,00
(NOK 29,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652331127273
Utføring
BetegnelseZY 1632 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T16 - 32 mm
Anbefalt turtall42000 min-¹
Maks. tillatt turtall51200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 339,00
(NOK 33,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331127276
Utføring
BetegnelseZY 1632 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T16 - 32 mm
Anbefalt turtall42000 min-¹
Maks. tillatt turtall51200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 339,00
(NOK 33,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331128273
Utføring
BetegnelseZY 1640 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T16 - 40 mm
Anbefalt turtall40500 min-¹
Maks. tillatt turtall40500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 415,00
(NOK 41,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331128276
Utføring
BetegnelseZY 1640 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T16 - 40 mm
Anbefalt turtall40500 min-¹
Maks. tillatt turtall40500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 415,00
(NOK 41,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331129273
Utføring
BetegnelseZY 1650 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T16 - 50 mm
Anbefalt turtall31300 min-¹
Maks. tillatt turtall31300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 480,00
(NOK 48,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331130273
Utføring
BetegnelseZY 2020 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T20 mm
Anbefalt turtall33000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 318,00
(NOK 31,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331130276
Utføring
BetegnelseZY 2020 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T20 mm
Anbefalt turtall33000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 318,00
(NOK 31,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331131273
Utføring
BetegnelseZY 2025 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T20 - 25 mm
Anbefalt turtall33000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 320,00
(NOK 32,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331131276
Utføring
BetegnelseZY 2025 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T20 - 25 mm
Anbefalt turtall33000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 320,00
(NOK 32,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652331132273
Utføring
BetegnelseZY 2032 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T20 - 32 mm
Anbefalt turtall33000 min-¹
Maks. tillatt turtall41100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 366,00
(NOK 36,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331132276
Utføring
BetegnelseZY 2032 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T20 - 32 mm
Anbefalt turtall33000 min-¹
Maks. tillatt turtall41100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 366,00
(NOK 36,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331133273
Utføring
BetegnelseZY 2040 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T20 - 40 mm
Anbefalt turtall32400 min-¹
Maks. tillatt turtall32400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 426,00
(NOK 42,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331133276
Utføring
BetegnelseZY 2040 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T20 - 40 mm
Anbefalt turtall32400 min-¹
Maks. tillatt turtall32400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 426,00
(NOK 42,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331134273
Utføring
BetegnelseZY 2525 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T25 mm
Anbefalt turtall26000 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 386,00
(NOK 38,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331134276
Utføring
BetegnelseZY 2525 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T25 mm
Anbefalt turtall26000 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 386,00
(NOK 38,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331135273
Utføring
BetegnelseZY 2532 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T25 - 32 mm
Anbefalt turtall26000 min-¹
Maks. tillatt turtall32900 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 415,00
(NOK 41,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331135276
Utføring
BetegnelseZY 2532 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T25 - 32 mm
Anbefalt turtall26000 min-¹
Maks. tillatt turtall32900 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 415,00
(NOK 41,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331136272
Utføring
BetegnelseZY 3232 6 AR 24 O 5 V
Kornstørrelse24
D x T32 mm
Anbefalt turtall21000 min-¹
Maks. tillatt turtall25700 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 230,00
(NOK 46,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331136274
Utføring
BetegnelseZY 3232 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T32 mm
Anbefalt turtall21000 min-¹
Maks. tillatt turtall25700 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 230,00
(NOK 46,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331137272
Utføring
BetegnelseZY 3240 6 AR 24 O 5 V
Kornstørrelse24
D x T32 - 40 mm
Anbefalt turtall20300 min-¹
Maks. tillatt turtall20300 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 263,00
(NOK 52,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331137274
Utføring
BetegnelseZY 3240 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T32 - 40 mm
Anbefalt turtall18600 min-¹
Maks. tillatt turtall18600 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 263,00
(NOK 52,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331138272
Utføring
BetegnelseZY 4040 6 AR 24 O 5 V
Kornstørrelse24
D x T40 mm
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall16200 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 294,00
(NOK 58,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331138274
Utføring
BetegnelseZY 4040 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T40 mm
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall16200 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 294,00
(NOK 58,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331139276
Utføring
BetegnelseZY 0625 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T6 - 25 mm
Anbefalt turtall62200 min-¹
Maks. tillatt turtall62200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 275,00
(NOK 27,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331146274
Utføring
BetegnelseZY 1340 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T13 - 40 mm
Anbefalt turtall42400 min-¹
Maks. tillatt turtall42400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 420,00
(NOK 42,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331148273
Utføring
BetegnelseZY 2050 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T20 - 50 mm
Anbefalt turtall25100 min-¹
Maks. tillatt turtall25100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331151273
Utføring
BetegnelseZY 2540 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T25 - 40 mm
Anbefalt turtall26000 min-¹
Maks. tillatt turtall26000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 469,00
(NOK 46,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331310276
Utføring
BetegnelseZY 1303 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T3 mm
Anbefalt turtall50000 min-¹
Maks. tillatt turtall73400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 250,00
(NOK 25,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331313274
Utføring
BetegnelseZY 1604 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T16 - 4 mm
Anbefalt turtall42000 min-¹
Maks. tillatt turtall59600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 246,00
(NOK 24,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331313278
Utføring
BetegnelseZY 1604 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T16 - 4 mm
Anbefalt turtall42000 min-¹
Maks. tillatt turtall59600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 246,00
(NOK 24,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331316273
Utføring
BetegnelseZY 1610 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T16 - 10 mm
Anbefalt turtall42000 min-¹
Maks. tillatt turtall59600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 275,00
(NOK 27,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331317274
Utføring
BetegnelseZY 2006 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T20 - 6 mm
Anbefalt turtall33000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 318,00
(NOK 31,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331317278
Utføring
BetegnelseZY 2006 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T20 - 6 mm
Anbefalt turtall33000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 318,00
(NOK 31,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331319273
Utføring
BetegnelseZY 2010 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T20 - 10 mm
Anbefalt turtall33000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 335,00
(NOK 33,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331319276
Utføring
BetegnelseZY 2010 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T20 - 10 mm
Anbefalt turtall33000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 310,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331321274
Utføring
BetegnelseZY 2506 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T25 - 6 mm
Anbefalt turtall26000 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 302,00
(NOK 30,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331321278
Utføring
BetegnelseZY 2506 6 AR 80 O 5 V
Kornstørrelse80
D x T25 - 6 mm
Anbefalt turtall26000 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 302,00
(NOK 30,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331322273
Utføring
BetegnelseZY 2510 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T25 - 10 mm
Anbefalt turtall26000 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 302,00
(NOK 30,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331323273
Utføring
BetegnelseZY 2513 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T25 - 13 mm
Anbefalt turtall26000 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 320,00
(NOK 32,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652331324276
Utføring
BetegnelseZY 2516 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T25 - 16 mm
Anbefalt turtall26000 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 339,00
(NOK 33,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331325273
Utføring
BetegnelseZY 3208 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T32 - 8 mm
Anbefalt turtall21000 min-¹
Maks. tillatt turtall29800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 34,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331325276
Utføring
BetegnelseZY 3208 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T32 - 8 mm
Anbefalt turtall21000 min-¹
Maks. tillatt turtall29800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 34,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331327272
Utføring
BetegnelseZY 3220 6 AR 24 O 5 V
Kornstørrelse24
D x T32 - 20 mm
Anbefalt turtall21000 min-¹
Maks. tillatt turtall29800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 200,00
(NOK 40,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331327274
Utføring
BetegnelseZY 3220 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T32 - 20 mm
Anbefalt turtall21000 min-¹
Maks. tillatt turtall29800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 200,00
(NOK 40,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331328273
Utføring
BetegnelseZY 4010 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T40 - 10 mm
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 189,00
(NOK 37,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331328276
Utføring
BetegnelseZY 4010 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T40 - 10 mm
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 189,00
(NOK 37,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331329273
Utføring
BetegnelseZY 4015 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T40 - 15 mm
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 221,00
(NOK 44,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331329276
Utføring
BetegnelseZY 4015 6 AR 60 O 5 V
Kornstørrelse60
D x T40 - 15 mm
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 204,00
(NOK 40,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331330272
Utføring
BetegnelseZY 4020 6 AR 24 O 5 V
Kornstørrelse24
D x T40 - 20 mm
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 218,00
(NOK 43,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331330274
Utføring
BetegnelseZY 4020 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T40 - 20 mm
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 218,00
(NOK 43,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331331273
Utføring
BetegnelseZY 5013 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T50 - 13 mm
Anbefalt turtall13000 min-¹
Maks. tillatt turtall19000 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 224,00
(NOK 44,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331332274
Utføring
BetegnelseZY 5025 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T50 - 25 mm
Anbefalt turtall13000 min-¹
Maks. tillatt turtall19000 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 281,00
(NOK 56,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331375274
Utføring
BetegnelseZY 4006 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T40 - 6 mm
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 186,00
(NOK 37,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331378273
Utføring
BetegnelseZY 5008 6 AR 30 O 5 V
Kornstørrelse30
D x T50 - 8 mm
Anbefalt turtall13000 min-¹
Maks. tillatt turtall19000 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 216,00
(NOK 43,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652335985274
Utføring
BetegnelseZY 3206 6 AR 46 O 5 V
Kornstørrelse46
D x T32 - 6 mm
Anbefalt turtall21000 min-¹
Maks. tillatt turtall30000 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 190,00
(NOK 38,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestifter, Slipestift, Slipestifter, Slipestift, Slipestifter, slipe, Avgrader, pusse, Slipemaskin, Elektrosliper, Trykkluftrettsliper, PFERD Slipestift, PFERD Slipestifter, PFERD Slipestift, PFERD Slipestifter, PFERD Slipestift, PFERD Slipestifter, PFERD, Edelkorundslipestift, Edelkorund Slipestift, Edelkorund, Hardhetsgrad O, Slipestift hardhetsgrad O, Slipestift O, Slipestift hardhet O