Slipestift - PFERD Poliflex® - Skaft-Ø 6 mm - Kjegleform - for stål, rustfritt stål, titan - VP 10 stk. - pris per VP

Bruksområde
  • Denne slipestiften er egnet for finsliping av herdede presse- og smiverktøy, boringer og sveisesømmer, samt for forsliping som et forstadium til polering innen turbin- og motorproduksjon på stål, rustfritt stål, titan, lettmetaller og ikke-jernholdige metaller. Den brukes sammen med bøyelige aksler, elektriske rettslipere og trykkluftdrevne rettslipere.
Beskrivelse
  • Slipestiften i kjegleform har en svært hard og slitesterk binding av normalkorund og et tekstilvevinnlegg. Kornbindingen er svært stabil, noe som øker slipeeffektiviteten; slipebildet som genereres er matt og fint. Ved en skjærehastighet på 20 til 30 m/s oppnås de beste resultatene med slipestiften.
  • Av sikkerhetsmessige årsaker må ikke maks. tillatt turtall overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemidler - Normalkorund med tekstilvevinnlegg
  • Binding - TX
  • Utførelse - Kjegleform
  • Mål (D x T) - 10 x 25 til 25 x 70 mm
  • Skaft-Ø x skaftlengde - 6 x 40 mm
  • Anbefalt turtall - 15000 til 38000 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 22900 til 57200 min-¹
  • VP 10 stk.
  • Pris per VP
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x T)
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652341719608
Utføring
BetegnelsePF KE 1025/6 AN 80 TX
Mål (D x T)10 x 25 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall38000 min-¹
Maks. tillatt turtall57200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.400,00
(NOK 140,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341719612
Utføring
BetegnelsePF KE 1025/6 AN 120 TX
Mål (D x T)10 x 25 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall38000 min-¹
Maks. tillatt turtall57200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.400,00
(NOK 140,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341738608
Utføring
BetegnelsePF KE 1645/6 AN 80 TX
Mål (D x T)16 x 45 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall24000 min-¹
Maks. tillatt turtall38800 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.410,00
(NOK 241,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341750608
Utføring
BetegnelsePF KE 2570/6 AN 80 TX
Mål (D x T)25 x 70 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall15000 min-¹
Maks. tillatt turtall22900 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.370,00
(NOK 337,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipe stift, Slipe stifter, PFERD slipestift, PFERD Poliflex® slipestift, Finslipestift, Finslipestifter, PFERD finslipestift, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, slipe, finslipe, Slipestift for bøyelige aksler, Slipestift for elektriske rettslipere, Slipestift for trykkluftdrevne rettslipere, Edelkorund, Normalkorundslipestift, Normalkorund-slipestift, Normalkorund slipestift, finslipe, Finslipestift, PFERD finslipestift, Stål, Titan, Stålbearbeiding, Titanbearbeiding, Presseverktøy, Smiverktøy, Sveisesømmer, Normalkorund med tekstilvevinnlegg, Kjegleform, kjegleformet slipestift, kjegleformet finslipestift, Kjegleformslipestift