Slipestift - PFERD Poliflex® - Skaft-Ø 6 mm - for seigherdet, herdet stål

Bruksområde
  • Slipestiften er egnet for bruk på kanter av komponenter av herdet og seigherdet stål samt høyvarmebestandige legeringer
  • den brukes sammen med bøyelig aksel, elektriske og trykkluftdrevne rettslipere
Beskrivelse
  • slipestiften har en hard og stabil binding (LHR) med en kombinasjon av hvit edelkorund og silisiumkarbid som slipemidler
  • det oppnås god slipeeffekt med lang levetid
  • ved en kutthastighet på 30 til 40 m/s oppnås de beste resultatene med slipestiften
  • av sikkerhetshensyn må det maksimalt tillatte turtallet ikke overskrides
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemidler - edelkorund (hvit) og silisiumkarbid
  • Binding - LHR
  • Mål (D x T) - 10 x 25 til 20 x 20 mm
  • Skaft-Ø x skaftlengde - 6 x 40 mm
  • anbefalt turtall - 38000 til 75000 min-¹
  • maks. tillatt turtall - 47700 til 83200 min-¹
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x T)
Kornstørrelse
anbefalt turtall
maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652341219306
Utføring
BetegnelsePF ZY 1025/6 AWCN 60 LHR
Mål (D x T)10 x 25 mm
Kornstørrelse60
anbefalt turtall75000 min-¹
maks. tillatt turtall83200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341219312
Utføring
BetegnelsePF ZY 1025/6 AW 120 LHR
Mål (D x T)10 x 25 mm
Kornstørrelse120
anbefalt turtall75000 min-¹
maks. tillatt turtall83200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341243312
Utføring
BetegnelsePF ZY 2020/6 AW 120 LHR
Mål (D x T)20 x 20 mm
Kornstørrelse120
anbefalt turtall38000 min-¹
maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 593,00
(NOK 59,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Schleif Stift, Schleif Stifte, PFERD slipestift, PFERD Poliflex® slipestift, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, schleifen, feinschleifen, Slipestift for bøyelig aksel, Slipestift for elektrisk rettsliper, Slipestift for trykkluftdrevet rettsliper, Edelkorund, Edelkorundschleifstift, Edelkorund-slipestift, Edelkorund slipestift, feinschleifen, Feinschleifstift, PFERD Feinschleifstift, Stahl, Stahlbearbeitung