Slipestift - PFERD Poliflex® - Skaft-Ø 6 mm - for stål, rustfritt stål, ikke-jernholdig metall - pakningsenhet 5 og 10 stk. - pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Slipestiften er egnet for overflatebehandling, finsliping av kanter, overganger, pressverktøy og turbinblader, samt finpolering av arbeidsstykker av stål, rustfritt stål og ikke-jernholdige metaller
  • den brukes i kombinasjon med bøyelig aksel, elektriske og trykkluftdrevne rettslipere
Beskrivelse
  • slipestiften har en myk binding (GR) på elastomerbasis med slipemiddelet edelkorund
  • den myke og elastiske kornbindingen gir en myk og fin slipeeffekt
  • sliperesultatet blir spesielt blankt og fint
  • ved en kutthastighet på 10 til 12 m/s oppnås de beste resultatene med slipestiften
  • av sikkerhetsgrunner må maksimalt tillatt turtall ikke overskrides
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemidler - edelkorund
  • Binding - GR
  • Dimensjoner (D x T) - 10 x 10 til 30 x 30 mm
  • Skaft-Ø x skaftlengde - 6 x 40 mm
  • anbefalt turtall - 6500 til 19000 min-¹
  • maks. tillatt turtall - 9500 til 28600 min-¹
  • Pakningsenhet - 5 og 10 stk.
  • Pris per pakningsenhet
Gjennomføring (25)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Dimensjoner (D x T)
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652341210112
Utføring
BetegnelsePF ZY 1010/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)10 x 10 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall19000 min-¹
Maks. tillatt turtall28600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341216112
Utføring
BetegnelsePF ZY 1015/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)10 x 15 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall19000 min-¹
Maks. tillatt turtall28600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341216120
Utføring
BetegnelsePF ZY 1015/6 AR 220 GR
Dimensjoner (D x T)10 x 15 mm
Kornstørrelse220
Anbefalt turtall19000 min-¹
Maks. tillatt turtall28600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341219108
Utføring
BetegnelsePF ZY 1025/6 AR 80 GR
Dimensjoner (D x T)10 x 25 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall19000 min-¹
Maks. tillatt turtall28600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341219112
Utføring
BetegnelsePF ZY 1025/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)10 x 25 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall19000 min-¹
Maks. tillatt turtall28600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341219120
Utføring
BetegnelsePF ZY 1025/6 AR 220 GR
Dimensjoner (D x T)10 x 25 mm
Kornstørrelse220
Anbefalt turtall19000 min-¹
Maks. tillatt turtall28600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341267112
Utføring
BetegnelsePF ZY 1208/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)12 x 8 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341225112
Utføring
BetegnelsePF ZY 1212/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)12 x 12 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE
10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 460,00
(NOK 46,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341231112
Utføring
BetegnelsePF ZY 1220/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)12 x 20 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341231120
Utføring
BetegnelsePF ZY 1220/6 AR 220 GR
Dimensjoner (D x T)12 x 20 mm
Kornstørrelse220
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341234112
Utføring
BetegnelsePF ZY 1515/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)15 x 15 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall12500 min-¹
Maks. tillatt turtall19000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341237112
Utføring
BetegnelsePF ZY 1525/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)15 x 25 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall12500 min-¹
Maks. tillatt turtall19000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341237120
Utføring
BetegnelsePF ZY 1525/6 AR 220 GR
Dimensjoner (D x T)15 x 25 mm
Kornstørrelse220
Anbefalt turtall12500 min-¹
Maks. tillatt turtall19000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341240112
Utføring
BetegnelsePF ZY 1530/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)15 x 30 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall12500 min-¹
Maks. tillatt turtall19000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 63,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341240120
Utføring
BetegnelsePF ZY 1530/6 AR 220 GR
Dimensjoner (D x T)15 x 30 mm
Kornstørrelse220
Anbefalt turtall12500 min-¹
Maks. tillatt turtall19000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 63,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341273112
Utføring
BetegnelsePF ZY 2012/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)20 x 12 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall9500 min-¹
Maks. tillatt turtall14300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 556,00
(NOK 55,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341243112
Utføring
BetegnelsePF ZY 2020/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)20 x 20 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall9500 min-¹
Maks. tillatt turtall14300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 593,00
(NOK 59,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341243120
Utføring
BetegnelsePF ZY 2020/6 AR 220 GR
Dimensjoner (D x T)20 x 20 mm
Kornstørrelse220
Anbefalt turtall9500 min-¹
Maks. tillatt turtall14300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 593,00
(NOK 59,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341246108
Utføring
BetegnelsePF ZY 2030/6 AR 80 GR
Dimensjoner (D x T)20 x 30 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall9500 min-¹
Maks. tillatt turtall14300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 707,00
(NOK 70,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341246112
Utføring
BetegnelsePF ZY 2030/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)20 x 30 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall9500 min-¹
Maks. tillatt turtall14300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 707,00
(NOK 70,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341276112
Utføring
BetegnelsePF ZY 2515/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)25 x 15 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall7500 min-¹
Maks. tillatt turtall11400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 593,00
(NOK 59,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341249112
Utføring
BetegnelsePF ZY 2525/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)25 x 25 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall7500 min-¹
Maks. tillatt turtall11400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 620,00
(NOK 62,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341249120
Utføring
BetegnelsePF ZY 2525/6 AR 220 GR
Dimensjoner (D x T)25 x 25 mm
Kornstørrelse220
Anbefalt turtall7500 min-¹
Maks. tillatt turtall11400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 620,00
(NOK 62,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341279112
Utføring
BetegnelsePF ZY 3020/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)30 x 20 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall6500 min-¹
Maks. tillatt turtall9500 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 457,00
(NOK 91,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341252112
Utføring
BetegnelsePF ZY 3030/6 AR 120 GR
Dimensjoner (D x T)30 x 30 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall6500 min-¹
Maks. tillatt turtall9500 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 512,00
(NOK 102,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipe stift, Slipe stifter, PFERD slipestift, PFERD Poliflex® slipestift, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, slipe, Slipestift for bøyelig aksel, Slipestift for elektrisk rettsliper, Slipestift for trykkluftdrevet rettsliper, Edelkorund, Edelkorundslipestift, Edelkorund-slipestift, Edelkorund slipestift, finslipe, Finslipestift, PFERD finslipestift, Stål, Rustfritt stål, Ikke-jernholdig metall, Stålbearbeiding, Bearbeiding av rustfritt stål, Bearbeiding av ikke-jernholdige metaller