Slipestifter - Hardhet K - Korundblanding - Kjegle - keramisk binding - "PFERD" - VE 5 og 10 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • Kjeglestift for bearbeiding av grått og hvitt støpejern
  • spesielt for flatebruk med høy avvirkningsgrad
Beskrivelse
  • Originalt PFERD-merkevareprodukt
  • høy avvirkningsgrad
  • Slipestifter med hardhet K oppnår sin beste ytelse ved en kutthastighet på 30 til 50 m/s
  • som drivmaskiner kan fleksible aksler, elektriske og trykkluftdrevne rettslipere brukes
Teknisk informasjon
  • anbefalt kutthastighet - 30-50 m/s
  • Hardhet - K i henhold til ISO 525
  • Materiale slipehode - keramisk binding og en slipekornblanding av rosafarget edelkorund og normalkorund
  • Binding - keramisk binding
  • Materiale skaft - stål
  • VE - 5 og 10 stk.
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Hode-Ø x hodelengde
Korning
Skaft-Ø x skaftlengde
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Hode-Ø x hodelengde Korning Skaft-Ø x skaftlengde Maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
652305534649 KE 1025 6 ARN 46 K 5 V Ø10mm x 25mm K46 Ø6mm x 40mm 95400 1/min 10 stk.
NOK 372,00
(NOK 37,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652305534694 KE 2040 6 ARN 24 K 5 V Ø20mm x 40mm K24 Ø6mm x 40mm 47700 1/min 10 stk.
NOK 508,00
(NOK 50,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652305102848 KE 1645 6 ARN 46 K 5 V Ø16mm x 45mm K46 Ø6mm x 40mm 52000 1/min 10 stk.
NOK 564,00
(NOK 56,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652305103081 KE 3250 8 ARN 24 K 5 V Ø32mm x 50mm K24 Ø8mm x 40mm 29800 1/min 5 stk.
NOK 314,00
(NOK 62,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: katalog 203, slipestifter, arn k 5 v, kjeglestifter ke, Slipestift, kjeglestift