Slipesvamp SW 510 - Mål 115 x 140 x 5 mm - Korn 100 til 320 - Korund - Forpakning 100 stk - Pris per forpakning

Bruksområde
  • Slipesvampen SW 510 er svært godt egnet for bearbeiding av maling, lakk, sparkel og tre.
Beskrivelse
  • Slipesvampen SW 510 utmerker seg med en tett skumstruktur og svært jevn trykkfordeling.
  • Slipesvampen gir et spesielt fint slipemønster og kan brukes både vått og tørt.
Teknisk informasjon
  • Korntype - Korund
  • Strøtype - tett
  • Bredde - 115 mm
  • Lengde - 140 mm
  • Høyde - 5 mm
  • Korn - 100 til 320
  • Forpakning - 100 stk
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Korn
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Korn Forpakningsenhet Pris eksl. moms
658530358800 100 100 stk
NOK 1.670,00
(NOK 16,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658530358900 180 100 stk
NOK 1.670,00
(NOK 16,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658530359000 220 100 stk
NOK 1.670,00
(NOK 16,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658533784900 320 100 stk
NOK 1.670,00
(NOK 16,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Ark og strimler, SW 510, SW 510 ark og strimler, klingspor, slipesvamp, korund