Spennebeslag - DIN 3133 - med låseøye - uten låsekrok - pris per PE

Bruksområde
  • Spennebeslaget egner seg for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Spennebeslaget kan plomberes og er utstyrt med et låseøye.
Teknisk informasjon
  • Standard - DIN 3133
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Type
A
B
C
Høyde
Skruer
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38241x353
Utføring
Typegalvanisert
A110 mm
B37 mm
C4 mm
Høyde24 mm
Skruer3 (Ø 4 mm)
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.040,00
(NOK 41,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 38241x160360
Utføring
Typegalvanisert
A138 mm
B47 mm
C5 mm
Høyde35 mm
Skruer3 (Ø 4,5 mm)
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.520,00
(NOK 60,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38241x180276
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
A110 mm
B37 mm
C4 mm
Høyde35 mm
Skruer3 (Ø 4 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.280,00
(NOK 114,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Spennebeslag, Spennebeslag, Spennebeslag galvanisert, Spennebeslag DIN 3133, DIN 3133, Spennebeslag med vribryter, Spennebeslag med låseøye, 001206105Z Vormann, 001206130Z Vormann, Vormann, Kasselås, Kassekrok