Spikeranker FNA II - med gjenger og flensmutter - lengde 41 til 55 mm - gjenger M6 til M8 - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Spikeranker FNA II er spesielt godt egnet for montering av ledninger og rør innendørs.
Beskrivelse
  • Spikeranker FNA II monteres tidsbesparende med noen få hammerslag ved gjennomstikks- eller forstikksmontering.
  • Ved belastning ekspanderer FNA II automatisk ytterligere. Konusen trekkes inn i ekspansjonsklipsen og spenner den mot borehullet.
Teknisk informasjon
  • Nominell bordiameter - 6 til 8 mm
  • Gjenger - M6 til M8
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Materiale
Borehullsdybde
Plugglengde
Maks. tykkelse på emne
Gjenger
Nøkkelvidde
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928804411100
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Borehullsdybde40 mm
Plugglengde45 mm
Maks. tykkelse på emne5 mm
GjengerM6
Nøkkelvidde10 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 871,44
(NOK 8,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 79,44
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804410900
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Borehullsdybde45 mm
Plugglengde50 mm
Maks. tykkelse på emne5 mm
GjengerM6
Nøkkelvidde10 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 915,42
(NOK 9,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 83,42
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804411200
Utføring
Materialerustfritt stål
Borehullsdybde45 mm
Plugglengde50 mm
Maks. tykkelse på emne5 mm
GjengerM6
Nøkkelvidde10 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.145,31
(NOK 42,91 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 225,31
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804411300
Utføring
Materialehøykorrosjonsbestandig stål
Borehullsdybde45 mm
Plugglengde50 mm
Maks. tykkelse på emne5 mm
GjengerM6
Nøkkelvidde10 mm
Forpakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.465,99
(NOK 58,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 105,99
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804411000
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Borehullsdybde40 mm
Plugglengde41 mm
Maks. tykkelse på emne-
GjengerM6
Nøkkelvidde10 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 859,31
(NOK 8,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 78,31
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804602200
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Borehullsdybde45 mm
Plugglengde55 mm
Maks. tykkelse på emne10 mm
GjengerM6
Nøkkelvidde10 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.089,31
(NOK 10,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 99,31
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804411400
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Borehullsdybde45 mm
Plugglengde51 mm
Maks. tykkelse på emne5 mm
GjengerM8
Nøkkelvidde13 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 832,94
(NOK 16,66 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 75,94
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsmontasje, festesystemer, festeteknikk, bits, bor, kjemisk innfesting, tetningsmidler, isolasjonsinnfesting, plugg, elektro-innfesting, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, stillasinnsfesting, hulromsinnfesting, installasjonssystemer, klaus fischer, langtidsplugg, sanitær-innfesting, sanitærinnfesting, skruer, kjemisk tunglastinnfesting, tunglastinnfesting, skum, stålanker, øyeinnfesting, spikeranker fna ii m6, spikeranker, fna ii m6