Spikerhylse FNH - Nominell bordiameter 5-8,5 mm - Lengde 30 til 180 mm - Pakning 50/100 stk. - Pris per pakning

Bruksområde
  • Med spikerhylsen FNH kan man kostnadseffektivt feste underkonstruksjoner av tre og metall, metallprofiler og kantvirke i massive byggematerialer, både innendørs og midlertidig utendørs.
Beskrivelse
  • fischer spikerhylse FNH er en monteringsvennlig fjærspennhylse i korrosjonsbeskyttet stål.
  • Spikerhylsen slås inn med hammer gjennom det som skal festes, noe som sparer tid, og den spenner seg ut i hele borehullets lengde.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål
Gjennomføring (12)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Forankringsdybde
Plugglengde
Maks. tykkelse på emne
Borehullsdybde
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928805019200
Utføring
Nominell bordiameter5 mm
Forankringsdybde20 mm
Plugglengde50 mm
Maks. tykkelse på emne30 mm
Borehullsdybde60 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 366,00
(NOK 3,66 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928801986300
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde30 mm
Maks. tykkelse på emne-
Borehullsdybde40 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 411,00
(NOK 4,11 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928805063800
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde40 mm
Maks. tykkelse på emne10 mm
Borehullsdybde50 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 373,00
(NOK 3,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928807752500
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde50 mm
Maks. tykkelse på emne20 mm
Borehullsdybde60 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 402,00
(NOK 4,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928801986400
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde60 mm
Maks. tykkelse på emne30 mm
Borehullsdybde70 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 443,00
(NOK 4,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928801986500
Utføring
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde80 mm
Maks. tykkelse på emne50 mm
Borehullsdybde90 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 593,00
(NOK 5,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928801986600
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde70 mm
Maks. tykkelse på emne30 mm
Borehullsdybde80 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 702,00
(NOK 7,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928801986700
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde90 mm
Maks. tykkelse på emne50 mm
Borehullsdybde100 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 393,00
(NOK 7,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928801986800
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde110 mm
Maks. tykkelse på emne70 mm
Borehullsdybde120 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 451,00
(NOK 9,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928801986900
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde130 mm
Maks. tykkelse på emne90 mm
Borehullsdybde140 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 647,00
(NOK 12,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928801987000
Utføring
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde150 mm
Maks. tykkelse på emne110 mm
Borehullsdybde160 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 693,00
(NOK 13,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928804390500
Utføring
Nominell bordiameter8,5 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde180 mm
Maks. tykkelse på emne140 mm
Borehullsdybde190 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.070,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsfeste, festesystemer, festeteknikk, plugg, elektrofester, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer plugg, spikerhylse fnh, spikerhylse, fnh