Spikerplugg N-F - med flatt hode og el-forsinket spikerskrue - ferdigmontert

Bruksområde
  • Spikerplugg er ideell for festing av metallkonstruksjoner i alle byggematerialer innendørs.
Beskrivelse
  • fischer spikerplugg N-F med flatt hode består av en høykvalitets nylonplugg og en el-forsinket spikerskrue.
  • Disse er ferdigmonterte for rask installasjon.
  • Spikerpluggen føres gjennom delen som skal festes ved hjelp av tidsbesparende gjennomstikksmontering.
  • Når spikerskruen slås inn, ekspanderer plugghylsen og forankres sikkert i byggematerialet.
Teknisk informasjon
  • Materiale - el-forsinket
Gjennomføring (17)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
Forankringsdybde
Plugglengde
Borehullsdybde
Maks. tykkelse på emne
Bits/Drev
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell bordiameter Forankringsdybde Plugglengde Borehullsdybde Maks. tykkelse på emne Bits/Drev Forpakningsenhet Pris eksl. moms
928851487200 5 mm 25 mm 25 mm 40 mm 1 mm PZ2 100 stk.
NOK 158,77
(NOK 1,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 9,77
Produktsikkerhet
928851373600 5 mm 25 mm 30 mm 45 mm 5 mm PZ2 100 stk.
NOK 165,17
(NOK 1,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,17
Produktsikkerhet
928851373700 5 mm 25 mm 40 mm 55 mm 15 mm PZ2 100 stk.
NOK 173,66
(NOK 1,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,66
Produktsikkerhet
928851373800 5 mm 25 mm 50 mm 65 mm 25 mm PZ2 100 stk.
NOK 181,16
(NOK 1,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,16
Produktsikkerhet
928851383700 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm 10 mm PZ2 50 stk.
NOK 137,00
(NOK 2,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet
928851384000 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm 10 mm PZ2 100 stk.
NOK 199,26
(NOK 1,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,26
Produktsikkerhet
928851383800 6 mm 30 mm 60 mm 75 mm 30 mm PZ2 50 stk.
NOK 164,00
(NOK 3,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet
928851384100 6 mm 30 mm 60 mm 75 mm 30 mm PZ2 100 stk.
NOK 239,77
(NOK 2,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,77
Produktsikkerhet
928851383900 6 mm 30 mm 80 mm 95 mm 50 mm PZ2 50 stk.
NOK 201,00
(NOK 4,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet
928851384200 6 mm 30 mm 80 mm 95 mm 50 mm PZ2 100 stk.
NOK 293,01
(NOK 2,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,01
Produktsikkerhet
928851370100 8 mm 40 mm 60 mm 75 mm 20 mm PZ3 100 stk.
NOK 285,57
(NOK 2,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,57
Produktsikkerhet
928851369800 8 mm 40 mm 80 mm 95 mm 40 mm PZ3 50 stk.
NOK 232,96
(NOK 4,66 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,96
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet
928851370200 8 mm 40 mm 80 mm 95 mm 40 mm PZ3 100 stk.
NOK 319,69
(NOK 3,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,69
Produktsikkerhet
928851369900 8 mm 40 mm 100 mm 115 mm 60 mm PZ3 50 stk.
NOK 276,00
(NOK 5,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet
928851370300 8 mm 40 mm 100 mm 115 mm 60 mm PZ3 100 stk.
NOK 399,60
(NOK 4,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 24,60
Produktsikkerhet
928851370000 8 mm 40 mm 120 mm 135 mm 80 mm PZ3 50 stk.
NOK 366,00
(NOK 7,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet
928851370400 8 mm 40 mm 120 mm 135 mm 80 mm PZ3 100 stk.
NOK 531,75
(NOK 5,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,75
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, plugg, fischer festeteknikk, fischer plugg, klaus fischer, spikerplugg n-f, spikerplugg, plugg, fischer plugg, plugg fischer, plastplugg