Sponplateskrue - E-NORMpro - Delgjenge - PZD - Pris per pakning

Bruksområde
  • Sponplateskruen er ideell for universell bruk.
Beskrivelse
  • Sponplateskruen har senkhode og delgjenge.
  • Sponplateskruene leveres i handelsforpakning med helleåpning og lokk som kan lukkes igjen.
Teknisk informasjon
  • Materiale - elforsinket, gulkromatisert
  • Pris per pakning
Gjennomføring (46)
avgrensning utvalg
Dimensjon
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 4317784179867
Utføring
Dimensjon3,0 x 25/18 mm
VE1 000 stk.
NOK 135,00
(NOK 0,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784179874
Utføring
Dimensjon3,0 x 30/18 mm
VE1 000 stk.
NOK 155,00
(NOK 0,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784179881
Utføring
Dimensjon3,0 x 35/21 mm
VE1 000 stk.
NOK 183,00
(NOK 0,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784192552
Utføring
Dimensjon3,0 x 40/24 mm
VE1000 stk.
NOK 164,00
(NOK 0,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784179911
Utføring
Dimensjon3,5 x 25/18 mm
VE1 000 stk.
NOK 145,00
(NOK 0,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784179928
Utføring
Dimensjon3,5 x 30/18 mm
VE1 000 stk.
NOK 158,00
(NOK 0,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784179935
Utføring
Dimensjon3,5 x 35/21 mm
VE1 000 stk.
NOK 177,00
(NOK 0,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784179942
Utføring
Dimensjon3,5 x 40/24 mm
VE1 000 stk.
NOK 190,00
(NOK 0,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784192576
Utføring
Dimensjon3,5 x 45/27 mm
VE500 stk.
NOK 129,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784192613
Utføring
Dimensjon3,5 x 50/30 mm
VE500 stk.
NOK 138,00
(NOK 0,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784179973
Utføring
Dimensjon4,0 x 25/18 mm
VE1 000 stk.
NOK 151,00
(NOK 0,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784179980
Utføring
Dimensjon4,0 x 30/18 mm
VE1 000 stk.
NOK 161,00
(NOK 0,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784179997
Utføring
Dimensjon4,0 x 35/21 mm
VE1 000 stk.
NOK 206,00
(NOK 0,21 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180009
Utføring
Dimensjon4,0 x 40/24 mm
VE500 stk.
NOK 108,00
(NOK 0,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180016
Utføring
Dimensjon4,0 x 45/27 mm
VE500 stk.
NOK 127,00
(NOK 0,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180023
Utføring
Dimensjon4,0 x 50/30 mm
VE500 stk.
NOK 130,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180030
Utføring
Dimensjon4,0 x 60/35 mm
VE200 stk.
NOK 68,80
(NOK 0,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180047
Utføring
Dimensjon4,0 x 70/42 mm
VE200 stk.
NOK 74,60
(NOK 0,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180092
Utføring
Dimensjon4,5 x 40/24 mm
VE500 stk.
NOK 140,00
(NOK 0,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180108
Utføring
Dimensjon4,5 x 45/27 mm
VE500 stk.
NOK 143,00
(NOK 0,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180115
Utføring
Dimensjon4,5 x 50/30 mm
VE200 stk.
NOK 66,40
(NOK 0,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180122
Utføring
Dimensjon4,5 x 60/36 mm
VE200 stk.
NOK 93,90
(NOK 0,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180139
Utføring
Dimensjon4,5 x 70/42 mm
VE200 stk.
NOK 128,00
(NOK 0,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180146
Utføring
Dimensjon4,5 x 80/48 mm
VE200 stk.
NOK 145,00
(NOK 0,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180184
Utføring
Dimensjon5,0 x 40/24 mm
VE500 stk.
NOK 171,00
(NOK 0,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180191
Utføring
Dimensjon5,0 x 45/27 mm
VE500 stk.
NOK 209,00
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180207
Utføring
Dimensjon5,0 x 50/30 mm
VE200 stk.
NOK 86,90
(NOK 0,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784201926
Utføring
Dimensjon5,0 x 55/36 mm
VE200 stk.
NOK 96,60
(NOK 0,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180214
Utføring
Dimensjon5,0 x 60/36 mm
VE200 stk.
NOK 92,70
(NOK 0,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180221
Utføring
Dimensjon5,0 x 70/42 mm
VE200 stk.
NOK 99,20
(NOK 0,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180238
Utføring
Dimensjon5,0 x 80/48 mm
VE200 stk.
NOK 117,00
(NOK 0,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180245
Utføring
Dimensjon5,0 x 90/54 mm
VE200 stk.
NOK 168,00
(NOK 0,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180252
Utføring
Dimensjon5,0 x 100/60 mm
VE200 stk.
NOK 189,00
(NOK 0,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784192606
Utføring
Dimensjon5,0 x 120/72 mm
VE200 stk.
NOK 206,00
(NOK 1,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180306
Utføring
Dimensjon6,0 x 50/30 mm
VE200 stk.
NOK 150,00
(NOK 0,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180313
Utføring
Dimensjon6,0 x 60/36 mm
VE200 stk.
NOK 170,00
(NOK 0,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180320
Utføring
Dimensjon6,0 x 70/42 mm
VE200 stk.
NOK 192,00
(NOK 0,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180337
Utføring
Dimensjon6,0 x 80/48 mm
VE200 stk.
NOK 194,00
(NOK 0,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180344
Utføring
Dimensjon6,0 x 90/54 mm
VE100 stk.
NOK 145,00
(NOK 1,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180351
Utføring
Dimensjon6,0 x 100/60 mm
VE100 stk.
NOK 155,00
(NOK 1,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180368
Utføring
Dimensjon6,0 x 120/72 mm
VE100 stk.
NOK 158,00
(NOK 1,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784201940
Utføring
Dimensjon6,0 x 130/72 mm
VE100 stk.
NOK 219,00
(NOK 2,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180375
Utføring
Dimensjon6,0 x 140/72 mm
VE100 stk.
NOK 249,00
(NOK 2,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784180382
Utføring
Dimensjon6,0 x 160/72 mm
VE100 stk.
NOK 288,00
(NOK 2,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784192095
Utføring
Dimensjon6,0 x 180/72 mm
VE100 stk.
NOK 368,00
(NOK 3,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784192101
Utføring
Dimensjon6,0 x 200/72 mm
VE100 stk.
NOK 445,00
(NOK 4,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: sponplateskrue, sponplate-skrue, sponplateskruer, sponplate-skruer, sponplateskrue med senkhode, elforsinket sponplateskrue, gulkromatisert sponplateskrue, sponplateskrue e-normpro, sponplateskrue pzd, sponplateskrue pzd-spor, sponplateskrue delgjenge, sponplateskrue i handelsforpakning, skrue, skruer, sponplate, sponplater, verktøy, verktøy