Sponplateskrue FPF-LZA2F - Gjenge Ø 3,5-5,0 - Kryssspor PZ - Helgjenge - Pakning 200 stk

Bruksområde
  • Sponplateskruen FPF-LZA2F kan benyttes utendørs og også i våtrom.
  • For eksempel til alle treforbindelser utendørs, pergolaer, gjerder, fasader, lekeapparater samt dør- og metallbeslag.
Beskrivelse
  • Fischer Power-Fast FPF-LZ A2F av rustfritt stål A2 er en skrue med helgjenge og kryssspor. Skruen med linsehode er spesielt egnet for innfestinger der skruehodene forblir synlige.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Rustfritt stål A2
  • Drev - PZ2
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde/delgjenge
Drev
Pakningsinnhold
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928165733101
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde/delgjenge12 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 259,89
(NOK 1,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,89
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165733301
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde/delgjenge15 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 178,73
(NOK 0,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 9,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165733501
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde/delgjenge25 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 369,90
(NOK 1,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 26,90
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165733701
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde/delgjenge35 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 450,69
(NOK 2,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,69
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165733901
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde/delgjenge25 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 336,00
(NOK 1,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165734101
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde/delgjenge35 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 330,50
(NOK 1,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,50
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165734301
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde/delgjenge45 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 391,80
(NOK 1,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 20,80
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165734501
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde/delgjenge35 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 413,95
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 21,95
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165734701
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde/delgjenge45 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 506,88
(NOK 2,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 26,88
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165734901
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde/delgjenge45 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 601,80
(NOK 3,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,80
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165735101
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde/delgjenge55 mm
DrevPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 693,79
(NOK 3,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 37,79
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Avstandsinfesting, Festesystemer, Festeteknikk, Elektro-innfestinger, Elektroinnfesting, Fischer festeteknikk, klaus Fischer, Sponplateskrue FPF-LZA2F, Fischer FPF-LZA2F, Sponplateskrue med kryssspor, Sponplateskrue med kryssspor og helgjenge