Sponplateskrue FPF-SZ YZF - Gjengediameter 2,0 - 6,0 - Kryssspor PZ - Helgjenge

Bruksområde
  • Skruen egner seg til festing av bærende komponenter i belagt tre, hardtre, bartre og treforbinder. For eksempel ved montering av carporter og bygging av balkonger.
  • Senkhodet muliggjør fluktende montering i treverk.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-SZ YZF er en galvanisert, gulpassivert skrue med helgjenge og kryssspor.
  • Det gjennomgående gjengepartiet over hele skruelengden sørger for optimal kraftoverføring.
  • Eksakt og splintfri overflatefinish oppnås uten at skruen rives av, selv ved Skrukoblinger nær kanten.
  • Raskt bitt er garantert gjennom den unike Power-Fast-gjengen. Denne går helt frem til skruespissen.
  • Høy sikkerhet garanteres gjennom ETA-godkjenning.
  • Sparer krefter og batterikapasitet: Freseribber på skaftet reduserer innskruingsmotstanden.
Teknisk informasjon
  • Drivtyper - PZ 1/2/3
  • Materiale - galvanisert
Gjennomføring (45)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde helgjenge
Drev
Salgsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928165303000
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde12 mm
Gjengelengde helgjenge6 mm
DrevPZ1
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 51,43
(NOK 0,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165303100
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde12 mm
Gjengelengde helgjenge6 mm
DrevPZ1
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 161,58
(NOK 0,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 8,58
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165303500
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde helgjenge12 mm
DrevPZ1
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 53,11
(NOK 0,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,81
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165303600
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde helgjenge12 mm
DrevPZ1
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 258,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165304200
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevPZ1
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 61,36
(NOK 0,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,26
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165304300
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevPZ1
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 272,00
(NOK 0,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165304600
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevPZ1
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 66,00
(NOK 0,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,50
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165305000
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevPZ1
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 86,48
(NOK 0,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,58
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165305600
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevPZ1
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 100,85
(NOK 0,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,35
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165305700
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevPZ1
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 297,81
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,81
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165307700
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde helgjenge12 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 68,32
(NOK 0,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,62
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165308200
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 75,92
(NOK 0,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,02
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165308300
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 227,06
(NOK 0,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,06
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165308600
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 84,90
(NOK 0,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,50
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165309000
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 88,60
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,70
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165309600
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 106,63
(NOK 0,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,63
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165312100
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde12 mm
Gjengelengde helgjenge6 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 68,32
(NOK 0,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,62
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165312800
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde helgjenge12 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 76,56
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,06
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165313500
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 88,60
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,70
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165313600
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 265,07
(NOK 0,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,07
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165313900
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 98,53
(NOK 0,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,23
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165314000
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 297,81
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,81
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165314200
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 39,08
(NOK 0,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,08
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165314300
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 106,63
(NOK 0,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,63
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165315100
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 117,23
(NOK 0,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,23
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165315900
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde helgjenge35 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 134,12
(NOK 0,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,12
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165318900
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde helgjenge12 mm
DrevPZ2
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 35,38
(NOK 0,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1,88
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165319000
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde helgjenge12 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 106,63
(NOK 0,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,63
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165319300
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 38,44
(NOK 0,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,04
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165319700
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 44,77
(NOK 0,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,37
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165319800
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 124,63
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,63
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165320100
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 50,05
(NOK 0,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,65
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165320200
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 134,12
(NOK 0,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,12
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165320700
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevPZ2
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 53,75
(NOK 0,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,85
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165325400
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 163,00
(NOK 0,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165325800
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 118,24
(NOK 0,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,24
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165327100
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde helgjenge40 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 163,68
(NOK 0,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 8,68
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165327200
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde helgjenge40 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 367,50
(NOK 0,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,50
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165328600
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde helgjenge55 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 197,45
(NOK 0,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165331500
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevPZ3
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 212,23
(NOK 1,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,23
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165331600
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevPZ3
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 494,20
(NOK 0,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 26,20
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165331800
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevPZ3
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 213,28
(NOK 1,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,28
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165331900
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevPZ3
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 493,13
(NOK 0,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 26,13
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165332300
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde helgjenge35 mm
DrevPZ3
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 499,47
(NOK 1,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 26,47
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165334000
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde helgjenge55 mm
DrevPZ3
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 149,96
(NOK 1,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,96
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue, Power-Fast sponplateskrue, Skruer, Power-Fast, Power-Fast FPF-SZ YZF, FPF-SZ YZF, YZF, Sponplateskrue, Skruer, Skrue, Treskruer, Sponplateskrue FPF-SZ YZF, Koblingsteknikk, Festeteknikk