Sponplateskrue FPF- SZ ZPF - Gjenger Ø 2,5 - 6,0 - Kryssspor PZ - Fullgjenge

Bruksområde
  • Fischer Power-Fast sponplateskrue er egnet for festing av bærende komponenter i belagt tre, hardtre, bartre og treforbindere. For eksempel ved carport-innfesting og ved balkongbygging.
  • Senkhodet muliggjør overflatenær montering i treverket.
Beskrivelse
  • Fischer Power-Fast FPF-SZ ZPF er en galvanisk forsinket, blå passivert skrue med fullgjenge og kryssspor-feste.
  • Gjengene over hele skruelengden sørger for optimal kraftoverføring.
  • Eksakt og splintfri overflatefinish oppnås uten at skruen rives av, selv ved Skrukoblinger nær kanten.
  • Raskt bitt er garantert av de unike Power-Fast gjengene. Disse strekker seg helt ut i skruespissen.
  • Høy sikkerhet garanteres gjennom ETA-godkjenning.
  • Sparer krefter og batterikapasitet: Freseribber på skaftet reduserer innskruingsmotstanden.
Teknisk informasjon
  • Drevtyper - PZ 1/2/3
  • Materiale - galvanisk forsinket
Gjennomføring (67)
avgrensning utvalg
Gjenger Ø
Lengde
Gjengelengde fullgjenge
Drev
Salgsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928165202000
Utføring
Gjenger Ø3,0 mm
Lengde12 mm
Gjengelengde fullgjenge6 mm
DrevPZ1
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 35,90
(NOK 0,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1,90
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165202100
Utføring
Gjenger Ø3,0 mm
Lengde12 mm
Gjengelengde fullgjenge6 mm
DrevPZ1
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 82,06
(NOK 0,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,36
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165202500
Utføring
Gjenger Ø3,0 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde fullgjenge12 mm
DrevPZ1
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 37,91
(NOK 0,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,01
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165203100
Utføring
Gjenger Ø3,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde fullgjenge15 mm
DrevPZ1
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 40,02
(NOK 0,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,12
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165203200
Utføring
Gjenger Ø3,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde fullgjenge15 mm
DrevPZ1
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 179,51
(NOK 0,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 9,51
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165203400
Utføring
Gjenger Ø3,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde fullgjenge20 mm
DrevPZ1
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 44,36
(NOK 0,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,36
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165203500
Utføring
Gjenger Ø3,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde fullgjenge20 mm
DrevPZ1
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 197,45
(NOK 0,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165203700
Utføring
Gjenger Ø3,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ1
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 59,14
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165203800
Utføring
Gjenger Ø3,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ1
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 265,07
(NOK 0,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,07
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165204000
Utføring
Gjenger Ø3,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ1
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 65,68
(NOK 0,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,48
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165205300
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde12 mm
Gjengelengde fullgjenge6 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 44,03
(NOK 0,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,33
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165205400
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde12 mm
Gjengelengde fullgjenge6 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 197,45
(NOK 0,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165205800
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde fullgjenge12 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 44,03
(NOK 0,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,33
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165205900
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde fullgjenge12 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 197,45
(NOK 0,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165206200
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde fullgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 51,11
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,71
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165206500
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde fullgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 54,17
(NOK 0,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,87
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165206600
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde fullgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 250,27
(NOK 0,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,27
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165206800
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 59,66
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,16
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165206900
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 270,34
(NOK 0,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,34
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165207300
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde fullgjenge30 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 72,33
(NOK 0,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,83
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165207400
Utføring
Gjenger Ø3,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde fullgjenge30 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 328,42
(NOK 0,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,42
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165209700
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde fullgjenge12 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 54,17
(NOK 0,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,87
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165209800
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde fullgjenge12 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 239,73
(NOK 0,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165210200
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde fullgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 56,60
(NOK 0,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,00
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165210400
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde fullgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 67,26
(NOK 0,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,56
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165210600
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 70,23
(NOK 0,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165210700
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 310,48
(NOK 0,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,48
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165211100
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde fullgjenge30 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 80,89
(NOK 0,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,29
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165211200
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde fullgjenge30 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 353,76
(NOK 0,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,76
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165211600
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde fullgjenge35 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 93,98
(NOK 0,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,98
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165211700
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde fullgjenge35 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 426,65
(NOK 0,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,65
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165212100
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde fullgjenge40 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 107,71
(NOK 0,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,71
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165212200
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde fullgjenge40 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 235,46
(NOK 0,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,46
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165212600
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde fullgjenge45 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 116,14
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165212700
Utføring
Gjenger Ø4,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde fullgjenge45 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 266,14
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165214000
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde fullgjenge12 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 71,81
(NOK 0,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,81
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165214100
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde fullgjenge12 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 326,29
(NOK 0,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,29
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165214300
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde fullgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 79,41
(NOK 0,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,21
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165214400
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde fullgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 351,63
(NOK 0,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,63
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165214600
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde fullgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 86,91
(NOK 0,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,61
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165214700
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde fullgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 391,77
(NOK 0,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 20,77
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165214900
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 91,98
(NOK 0,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,88
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165215000
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 435,05
(NOK 0,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,05
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165215400
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde fullgjenge30 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 106,65
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,65
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165215500
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde fullgjenge30 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 225,99
(NOK 0,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,99
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165215900
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde fullgjenge35 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 111,95
(NOK 0,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,95
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165216000
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde fullgjenge35 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 257,67
(NOK 0,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,67
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165216400
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde fullgjenge40 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 145,75
(NOK 0,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,75
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165216500
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde fullgjenge40 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 322,09
(NOK 0,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,09
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165216900
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde fullgjenge45 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 150,99
(NOK 0,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,99
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165217000
Utføring
Gjenger Ø4,5 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde fullgjenge45 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 333,69
(NOK 0,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,69
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165218800
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde fullgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 107,68
(NOK 0,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,68
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165218900
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde fullgjenge15 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 235,46
(NOK 0,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,46
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165219100
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde fullgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 107,74
(NOK 0,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,74
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165219200
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde fullgjenge20 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 239,73
(NOK 0,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165219400
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 171,00
(NOK 0,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165219500
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde fullgjenge25 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 268,20
(NOK 0,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,20
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165219800
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde fullgjenge30 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 299,88
(NOK 0,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,88
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165220000
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde fullgjenge35 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 146,80
(NOK 0,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,80
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165220100
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde fullgjenge35 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 322,09
(NOK 0,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,09
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165221000
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde fullgjenge45 mm
DrevPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 171,09
(NOK 0,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 9,09
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165221700
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde fullgjenge55 mm
DrevPZ2
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 104,86
(NOK 1,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,56
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165221800
Utføring
Gjenger Ø5,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde fullgjenge55 mm
DrevPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 464,66
(NOK 0,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 24,66
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165223900
Utføring
Gjenger Ø6,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde fullgjenge35 mm
DrevPZ3
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 220,71
(NOK 1,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,71
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165224600
Utføring
Gjenger Ø6,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde fullgjenge45 mm
DrevPZ3
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 124,61
(NOK 1,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,61
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165224700
Utføring
Gjenger Ø6,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde fullgjenge45 mm
DrevPZ3
Salgsenhet400 stk.
Produktsikkerhet
NOK 445,64
(NOK 1,11 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,64
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165225200
Utføring
Gjenger Ø6,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde fullgjenge55 mm
DrevPZ3
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 262,94
(NOK 1,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,94
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue, Power-Fast sponplateskrue, Skruer, Power-Fast, Power-Fast FPF-SZ ZPF, FPF-SZ ZPF, ZPF, Sponplateskrue, Skruer, Skrue, Treskruer, Sponplateskrue FPF-SZ ZPF, Forbindelsesteknikk, Festeteknikk