Sponplateskrue FSP-ST YZF - Gjengediameter Ø 3,0 - 6,0 - Innvendig stjerne TX - Helgjenge

Bruksområde
  • fischer Classic-Fast sponplateskruen er ideell for feste ved generelle treforbindere, kledninger, fotlister samt dør- og metallbeslag.
  • Senkhodet muliggjør en overflateplan montering, spesielt i belagt tre, hardtre, bartre og laminert tre.
  • Skruen kan brukes pålitelig i alle trebaserte materialer.
Beskrivelse
  • fischer Classic-Fast FSP-ST YZF er en galvanisert, gulpassivert skrue med helgjenge og feste for innvendig stjerne.
  • Gjengene gjennom hele skruelengden sørger for optimal kraftoverføring.
  • Dobbeltkonusen øker vridningsmomentet og forhindrer at skruen knekker.
  • Den optimerte hodegeometrien gir en nøyaktig og flisfri overflatefinish.
  • Optimalt forhold mellom pris og ytelse.
Teknisk informasjon
  • Drevtyper - TX 10/20/30
  • Materiale - galvanisert
Gjennomføring (36)
avgrensning utvalg
Gjengediameter Ø
Lengde
Gjengelengde helgjenge
Drev
Salgsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928165136200
Utføring
Gjengediameter Ø3,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevTX10
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 59,50
(NOK 0,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165136500
Utføring
Gjengediameter Ø3,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevTX10
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 39,70
(NOK 0,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165136700
Utføring
Gjengediameter Ø3,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevTX10
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 153,00
(NOK 0,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165137100
Utføring
Gjengediameter Ø3,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevTX10
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 205,00
(NOK 0,21 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165137500
Utføring
Gjengediameter Ø3,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevTX10
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 230,00
(NOK 0,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165139300
Utføring
Gjengediameter Ø3,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde helgjenge12 mm
DrevTX10
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 141,00
(NOK 0,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165140100
Utføring
Gjengediameter Ø3,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevTX10
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 192,00
(NOK 0,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165140500
Utføring
Gjengediameter Ø3,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevTX10
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 211,00
(NOK 0,21 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165140700
Utføring
Gjengediameter Ø3,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevTX10
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 67,90
(NOK 0,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165143300
Utføring
Gjengediameter Ø4,0 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde helgjenge12 mm
DrevTX20
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 179,00
(NOK 0,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165143700
Utføring
Gjengediameter Ø4,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevTX20
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 198,00
(NOK 0,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165144100
Utføring
Gjengediameter Ø4,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevTX20
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 237,00
(NOK 0,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165144500
Utføring
Gjengediameter Ø4,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevTX20
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 249,00
(NOK 0,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165144700
Utføring
Gjengediameter Ø4,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevTX20
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 74,20
(NOK 0,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165147700
Utføring
Gjengediameter Ø4,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde helgjenge12 mm
DrevTX20
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 137,00
(NOK 0,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165147900
Utføring
Gjengediameter Ø4,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevTX20
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 70,40
(NOK 0,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165148000
Utføring
Gjengediameter Ø4,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevTX20
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 144,00
(NOK 0,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165148300
Utføring
Gjengediameter Ø4,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevTX20
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 81,80
(NOK 0,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165148400
Utføring
Gjengediameter Ø4,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevTX10
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 182,00
(NOK 0,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165148700
Utføring
Gjengediameter Ø4,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevTX20
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 86,90
(NOK 0,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165148800
Utføring
Gjengediameter Ø4,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevTX20
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 205,00
(NOK 0,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165149200
Utføring
Gjengediameter Ø4,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevTX20
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 211,00
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165151500
Utføring
Gjengediameter Ø5,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevTX20
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 84,40
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165151600
Utføring
Gjengediameter Ø5,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde helgjenge15 mm
DrevTX20
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 176,00
(NOK 0,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165151900
Utføring
Gjengediameter Ø5,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde helgjenge20 mm
DrevTX20
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 224,00
(NOK 0,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165152100
Utføring
Gjengediameter Ø5,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevTX20
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 99,70
(NOK 0,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165152200
Utføring
Gjengediameter Ø5,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde helgjenge25 mm
DrevTX20
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 227,00
(NOK 0,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165152400
Utføring
Gjengediameter Ø5,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevTX20
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 127,00
(NOK 0,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165152500
Utføring
Gjengediameter Ø5,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde helgjenge30 mm
DrevTX20
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 268,00
(NOK 0,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165153000
Utføring
Gjengediameter Ø5,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde helgjenge35 mm
DrevTX20
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 0,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165156300
Utføring
Gjengediameter Ø6,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde helgjenge35 mm
DrevTX30
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 205,00
(NOK 1,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165156400
Utføring
Gjengediameter Ø6,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde helgjenge35 mm
DrevTX30
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 431,00
(NOK 0,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165156900
Utføring
Gjengediameter Ø6,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde helgjenge45 mm
DrevTX30
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 127,00
(NOK 1,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165157000
Utføring
Gjengediameter Ø6,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde helgjenge45 mm
DrevTX30
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 248,00
(NOK 1,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165157500
Utføring
Gjengediameter Ø6,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde helgjenge55 mm
DrevTX30
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 139,00
(NOK 1,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165157600
Utføring
Gjengediameter Ø6,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde helgjenge55 mm
DrevTX30
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 257,00
(NOK 1,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue, Classic-Fast sponplateskrue, Skruer, Classic-Fast, Classic-Fast FSP-ST YZF, FSP-ST YZF, ST YZF, YZF, fischer Classic-Fast FSP-ST YZF, Sponplateskrue, Skrue, Treskruer, Sponplateskrue FSP-ST YZF, Koblingsteknikk, Festeteknikk