Sponplateskrue FSP-SZ YZP - Gjenge Ø 3,0 - 6,0 - Kryssspor PZ - delgjenger

Bruksområde
  • fischer Classic-Fast sponplateskruen er ideell for feste ved generelle treforbindere, kledning, fotlister samt dør- og metallbeslag.
  • Senkhodet muliggjør en fluktende montering, spesielt i belagt treverk, hardtre, mykt tre og laminert tre.
  • Skruen er pålitelig i bruk i alle trematerialer.
Beskrivelse
  • fischer Classic-Fast FSP-SZ YZP er en galvanisert, gulpassivert skrue med delgjenger og kryssspor-spor. Utførelsen med delgjenger muliggjør fast sammenføyning av treelementer.
  • Dobbeltkonusen øker vridningsmomentet og forhindrer at skruen knekker.
  • Den optimerte hodedgeometrien gir en nøyaktig og flisfri overflatefinish.
  • Optimalt forhold mellom pris og ytelse.
Teknisk informasjon
  • Drivtype - PZ 1/2/3
  • Materiale - galvanisert
Gjennomføring (61)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde delgjenger
Driv
Salgsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928165105300
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ1
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 113,00
(NOK 0,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165105400
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ1
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 249,00
(NOK 0,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165105700
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenger27 mm
DrivPZ1
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 123,00
(NOK 0,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165105800
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenger27 mm
DrivPZ1
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 281,00
(NOK 0,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165108500
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde delgjenger21 mm
DrivPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 93,90
(NOK 0,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165108600
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde delgjenger21 mm
DrivPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 275,00
(NOK 0,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165109200
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 107,00
(NOK 0,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165109300
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 313,00
(NOK 0,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165113100
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde delgjenger21 mm
DrivPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 313,00
(NOK 0,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165113800
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 127,00
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165113900
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ2
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 371,00
(NOK 0,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165114600
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenger27 mm
DrivPZ2
Salgsenhet300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 152,00
(NOK 0,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165114700
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenger27 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 221,00
(NOK 0,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165115200
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenger30 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 115,00
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165115300
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenger30 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 246,00
(NOK 0,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165115600
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde55 mm
Gjengelengde delgjenger33 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 348,00
(NOK 0,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165116100
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenger36 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 173,00
(NOK 0,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165116200
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenger36 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 377,00
(NOK 0,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165116500
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde70 mm
Gjengelengde delgjenger42 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 168,00
(NOK 0,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165119200
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 110,00
(NOK 0,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165119300
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 240,00
(NOK 0,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165119800
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenger27 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 143,00
(NOK 0,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165119900
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenger27 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 304,00
(NOK 0,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165120400
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenger30 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 150,00
(NOK 0,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165120500
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenger30 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 316,00
(NOK 0,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165121100
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenger36 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 0,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165121200
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenger36 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 336,00
(NOK 0,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165121500
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde70 mm
Gjengelengde delgjenger42 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 274,00
(NOK 1,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165122000
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde80 mm
Gjengelengde delgjenger48 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 309,00
(NOK 1,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165124000
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde delgjenger21 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 256,00
(NOK 0,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165124700
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 141,00
(NOK 0,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165124800
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 297,00
(NOK 0,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165125100
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenger27 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 160,00
(NOK 0,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165125200
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenger27 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 336,00
(NOK 0,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165125500
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenger30 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 171,00
(NOK 0,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165125600
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenger30 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 361,00
(NOK 0,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165126200
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenger36 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 182,00
(NOK 0,91 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165126300
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenger36 mm
DrivPZ2
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 422,00
(NOK 0,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165126700
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde70 mm
Gjengelengde delgjenger42 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 249,00
(NOK 1,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165127000
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde80 mm
Gjengelengde delgjenger48 mm
DrivPZ2
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 164,00
(NOK 1,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165127100
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde80 mm
Gjengelengde delgjenger48 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 291,00
(NOK 1,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165127400
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde90 mm
Gjengelengde delgjenger60 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 350,00
(NOK 1,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165127800
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde100 mm
Gjengelengde delgjenger60 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 408,00
(NOK 2,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165128200
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde120 mm
Gjengelengde delgjenger70 mm
DrivPZ2
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 722,00
(NOK 3,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165129000
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenger24 mm
DrivPZ3
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 467,00
(NOK 0,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165129300
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenger27 mm
DrivPZ3
Salgsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 447,00
(NOK 0,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165129900
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenger30 mm
DrivPZ3
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 230,00
(NOK 1,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165130600
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenger36 mm
DrivPZ3
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 252,00
(NOK 1,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165131000
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde70 mm
Gjengelengde delgjenger42 mm
DrivPZ3
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 316,00
(NOK 1,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165131400
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde80 mm
Gjengelengde delgjenger48 mm
DrivPZ3
Salgsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 345,00
(NOK 1,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165131800
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde100 mm
Gjengelengde delgjenger60 mm
DrivPZ3
Salgsenhet1000 stk.
Produktsikkerhet
NOK 228,00
(NOK 2,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165132100
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde110 mm
Gjengelengde delgjenger60 mm
DrivPZ3
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 252,00
(NOK 2,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165132500
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde120 mm
Gjengelengde delgjenger70 mm
DrivPZ3
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 372,00
(NOK 3,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165132800
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde130 mm
Gjengelengde delgjenger70 mm
DrivPZ3
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 417,00
(NOK 4,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165133200
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde140 mm
Gjengelengde delgjenger70 mm
DrivPZ3
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 496,00
(NOK 4,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165133500
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde150 mm
Gjengelengde delgjenger70 mm
DrivPZ3
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 516,00
(NOK 5,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165133900
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde160 mm
Gjengelengde delgjenger70 mm
DrivPZ3
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 592,00
(NOK 5,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165134300
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde180 mm
Gjengelengde delgjenger70 mm
DrivPZ3
Salgsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 712,00
(NOK 7,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165134500
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde200 mm
Gjengelengde delgjenger70 mm
DrivPZ3
Salgsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 226,00
(NOK 9,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165134800
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde220 mm
Gjengelengde delgjenger70 mm
DrivPZ3
Salgsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 345,00
(NOK 13,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165135000
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde240 mm
Gjengelengde delgjenger70 mm
DrivPZ3
Salgsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 354,00
(NOK 14,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue FSP-SZ YZP, Sponplateskruer, Sponplateskruer, Skruer, FSP-SZ YZP, YZP, FSP-SZ, fischer Classic-Fast sponplateskrue, fischer Classic-Fast, Classic-Fast sponplateskrue, fischer Classic-Fast FSP-SZ YZP, Classic-Fast FSP-SZ YZP