Sponplateskrue - SPAX® - med senkhode og delgjenger - pris per pakning

Bruksområde
  • Sponplateskruen er ideell for universell bruk.
Beskrivelse
  • Sponplateskruen har et SPAX® MULTI-hode og SPAX® 4CUT-spiss, er herdet og har et glidbelegg.
  • Sponplateskruene leveres i en handelsforpakning med åpning for enkel uttak og lokk som kan lukkes igjen.
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert, gulkromatisert A2L
  • Kryssspor Z
  • Pris per pakning
* = med 4CUT-fres
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Dimensjon
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjon VE Pris eksl. moms
4003530010040 4,0 x 40/23 mm 1.000 stk.
NOK 818,00
(NOK 0,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004971 4,0 x 70/50 mm 500 stk.
NOK 1.010,00
(NOK 2,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530040009 4,0 x 80/50 mm 200 stk.
NOK 469,00
(NOK 2,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005091 4,5 x 80/59 mm 200 stk.
NOK 501,00
(NOK 2,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005220 5,0 x 90/61 mm 200 stk.
NOK 711,00
(NOK 3,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005237 5,0 x 100/61 mm 200 stk.
NOK 843,00
(NOK 4,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005244 5,0 x 110/69 mm 200 stk.
NOK 951,00
(NOK 4,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005251 5,0 x 120/69 mm 200 stk.
NOK 1.010,00
(NOK 5,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue, sponplateskrue, sponplateskruer, sponplateskruer, sponplateskrue spax, sponplateskrue med senkhode, sponplateskrue delgjenger, sponplateskrue kryss, sponplateskrue kryssspor, sponplateskrue glidbelegg, sponplateskrue galvanisert, sponplateskrue gulkromatisert, sponplateskrue herdet, sponplateskrue 4cut, sponplateskrue multi-hode, sponplateskrue handelsforpakning, spaxskruer, spaxskrue, Sponplate, Sponplater, Skrue, Skruer, Verktøy, Verktøy