Standardhengsel - rullet - høyre/venstre - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Standardhengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Avløftbart
  • Rett
  • Med forsenket hengselknast
Teknisk informasjon
  • Mål (lengde x bredde x tykkelse): 50 x 40 x 1,5 mm
  • Skruehull: 6 (Ø 3 mm)
Gjennomføring (10)
avgrensning utvalg
Utførelse
Type
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x550154
Utføring
Utførelsevenstre
Typeforniklet
VE10 (5 x 2 stk. på kort)
Produktsikkerhet
NOK 303,00
(NOK 30,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x550161
Utføring
Utførelsehøyre
Typeforniklet
VE10 (5 x 2 stk. på kort)
Produktsikkerhet
NOK 303,00
(NOK 30,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x120173
Utføring
Utførelsevenstre
Typeforniklet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 487,00
(NOK 24,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x120197
Utføring
Utførelsehøyre
Typeforniklet
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 487,00
(NOK 24,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x120180
Utføring
Utførelsevenstre
Typeforniklet
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 5.350,00
(NOK 21,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x120203
Utføring
Utførelsehøyre
Typeforniklet
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 5.320,00
(NOK 21,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020466
Utføring
Utførelsevenstre
TypeRustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.080,00
(NOK 54,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x020473
Utføring
Utførelsehøyre
TypeRustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.080,00
(NOK 54,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x120395
Utføring
Utførelsevenstre
Typemessingbelagt
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 651,00
(NOK 32,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x120401
Utføring
Utførelsehøyre
Typemessingbelagt
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 651,00
(NOK 32,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Standardhengsel, Standardhengsler, Standardhengsel rullet, Standardhengsel høyre, Standardhengsel venstre, Standardhengsel avløftbart, Standardhengsel med forsenket hengselknast, Hengsel, Hengsel Vormann, Hengsler, Standardhengsel forniklet, Standardhengsel rustfritt stål, Standardhengsel rustfritt stål, 092096000 Vormann, 092097000 Vormann, 000620050N Vormann, 000620051N Vormann, 000620050NL Vormann, 000620051NL Vormann, 010620050 Vormann, 010620051 Vormann, 000620050V Vormann, 000620051V Vormann, Vormann, Løftehengsel, Avløftbart dørhengsel, avtakbart hengsel, Avhengslingsbart hengsel, avhengslingsbart hengsel