Stavelektrode - Phoenix Grün T - Elektrodediameter 2,0-4,0 mm

Bruksområde
  • Stavelektrode - Phoenix Grün T, for problemfri sveising av generelle konstruksjonsstål (opp til og med 2 mm Ø, også egnet for fallende sveis)
Beskrivelse
  • fremragende tennings- og gjentenningsevne
  • svært lav sprutdannelse
  • selvløsnende slagg
  • finkornete, glatte sveisefuger med jevn overgang til grunnmaterialet
  • for materialer - St 37-St 52; St 35; St 45; St 35.8; kjeleplater HI, HII, 17 Mn4; skipsbyggingsstål; finkornstål StE 315 og StE 355
Teknisk informasjon
  • Rutil-belagt stavelektrode
  • Priser ekskl. råmaterialetillegg
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Dimensjon
Innhold
Vekt
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 947971816100
Utføring
Dimensjon2,0 x 250 mm
Innhold325 stk.
Vekt3,2 kg
NOK 2.410,00
(NOK 7,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 947971816106
Utføring
Dimensjon2,5 x 250 mm
Innhold200 stk.
Vekt3,0 kg
NOK 1.800,00
(NOK 9,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 947971816109
Utføring
Dimensjon2,5 x 350 mm
Innhold200 stk.
Vekt4,3 kg
NOK 2.320,00
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 947971816112
Utføring
Dimensjon3,2 x 350 mm
Innhold125 stk.
Vekt4,4 kg
NOK 2.160,00
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 947971816115
Utføring
Dimensjon2,5 x 450 mm
Innhold125 stk.
Vekt5,6 kg
NOK 2.540,00
(NOK 20,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 947971816118
Utføring
Dimensjon4,0 x 350 mm
Innhold80 stk.
Vekt4,4 kg
NOK 2.060,00
(NOK 25,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 947971816121
Utføring
Dimensjon4,0 x 450 mm
Innhold80 stk.
Vekt5,6 kg
NOK 2.580,00
(NOK 32,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: thyssen, phönix-grün, stavelektrode, sveiseelektroder, sveiseelektroder, sveis