Stokkskrue STS og plugg SX - lengde 80 til 180 mm - gjenger M8 og M10 - forpakningsenhet 5 eller 10 stk. - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • fischer stokkskrue STS og universalplugg UX for alle byggematerialer.
  • fischer universalplugg UX er en allrounder laget av nylon av høy kvalitet. Pluggen holder i betong, men også i lettbetong, murverk samt gips- og gipsfiberplater. I disse materialene knyter pluggen seg.
  • Med fischer universalplugg UX kan for eksempel rørledninger festes i forbindelse med rørklammer.
Beskrivelse
  • Pluggen ekspanderer i massive byggematerialer.
  • Knyter seg i hullstein og bak gipsplater.
  • Stokkskrue passer optimalt til pluggen.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Nylon
  • Lengde - 80 til 180 mm
  • Gjenger - M8 og M10
  • Forpakningsenhet - 5 eller 10 stk.
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Lengde
Gjenger
Nøkkelvidde
Innhold i forpakning
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Lengde Gjenger Nøkkelvidde Innhold i forpakning VE Pris eksl. moms
92889048112 80 mm M8 6 mm 20 x UX 10 x 60, 20 x stokkskruer M 8 x 80 med innvendig stjerne TX 10 stk.
NOK 1.640,00
(NOK 164,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
92889048113 80 mm M8 6 mm 4 x UX 10 x 60, 4 x stokkskruer M 8 x 80 med innvendig stjerne TX 5 stk.
NOK 241,00
(NOK 48,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
92889048221 100 mm M8 6 mm 4 x UX 10 x 60, 4 x stokkskruer M 8 x 100 med innvendig stjerne TX 5 stk.
NOK 250,00
(NOK 50,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
92889048312 120 mm M8 6 mm 4 x UX 10 x 60, 4 x stokkskruer M 8 x 120 med innvendig stjerne TX 5 stk.
NOK 267,00
(NOK 53,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
92889048412 140 mm M8 6 mm 4 x UX 10 x 60, 4 x stokkskruer M 8 x 140 med innvendig stjerne TX 5 stk.
NOK 285,00
(NOK 57,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
92888365012 180 mm M8 6 mm 4 x UX 10 x 60, 4 x stokkskruer M 8 x 180 med innvendig stjerne TX 5 stk.
NOK 330,00
(NOK 66,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
92889048612 100 mm M10 8 mm 4 x UX 12 x 70, 4 x stokkskruer M 10 x 100 med innvendig stjerne TX 5 stk.
NOK 294,00
(NOK 58,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
92889048812 140 mm M10 8 mm 4 x UX 12 x 70, 4 x stokkskruer M 10 x 140 med innvendig stjerne TX 5 stk.
NOK 330,00
(NOK 66,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
92888379812 180 mm M10 8 mm 4 x UX 12 x 70, 4 x stokkskruer M 10 x 180 med innvendig stjerne TX 5 stk.
NOK 384,00
(NOK 76,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Stokkskrue STS, Plugg SX, Universalplugg, Stokkskrue, Fischer stokkskrue, nylonplugg, Universalplugg SX, Plugg for alle byggematerialer, Klaus Fischer