Stokkskrue STST - Bit-hode - lengde 60-180 mm

Bruksområde
  • fischer stokkskrue STST med bit-hode for gjengeforbindelser med stokkskrue og dobbelhodet skrue for direkte installasjon av rørklammer på vegg.
Beskrivelse
  • Torx-sporet eller det integrerte sekskanthodet fungerer som drivpunkt for montering i plugg eller trekonstruksjon.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Rustfritt stål A2
  • Forsinking - galvanisk forsinket, min. 8 µm
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Lengde
Gjenger
Drev
Nøkkelvidde
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928850440001
Utføring
Lengde60 mm
GjengerM6
DrevT15
Nøkkelvidde-
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 381,85
(NOK 3,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 34,85
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807771410
Utføring
Lengde80 mm
GjengerM6
DrevT15
Nøkkelvidde-
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 390,62
(NOK 3,91 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 35,62
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928807978001
Utføring
Lengde50 mm
GjengerM8
DrevT25
Nøkkelvidde6 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 256,40
(NOK 2,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,40
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928807978101
Utføring
Lengde60 mm
GjengerM8
DrevT25
Nøkkelvidde6 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 302,60
(NOK 3,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 27,60
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807978201
Utføring
Lengde80 mm
GjengerM8
DrevT25
Nøkkelvidde6 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 361,95
(NOK 3,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,95
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807978301
Utføring
Lengde100 mm
GjengerM8
DrevT25
Nøkkelvidde6 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 422,47
(NOK 4,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 38,47
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807978401
Utføring
Lengde120 mm
GjengerM8
DrevT25
Nøkkelvidde6 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 506,10
(NOK 5,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 46,10
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928807978501
Utføring
Lengde140 mm
GjengerM8
DrevT25
Nøkkelvidde6 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 356,47
(NOK 7,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,47
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807978601
Utføring
Lengde180 mm
GjengerM8
DrevT25
Nøkkelvidde6 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 478,63
(NOK 9,57 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 43,63
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807768902
Utføring
Lengde60 mm
GjengerM10
DrevT25
Nøkkelvidde8 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 650,28
(NOK 6,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 59,28
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928807770701
Utføring
Lengde80 mm
GjengerM10
DrevT25
Nøkkelvidde8 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 722,88
(NOK 7,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 65,88
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928807770801
Utføring
Lengde100 mm
GjengerM10
DrevT25
Nøkkelvidde8 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 775,73
(NOK 7,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 70,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807770901
Utføring
Lengde120 mm
GjengerM10
DrevT25
Nøkkelvidde8 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.165,96
(NOK 11,66 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 105,96
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807771101
Utføring
Lengde140 mm
GjengerM10
DrevT25
Nøkkelvidde8 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 652,45
(NOK 13,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 59,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807771201
Utføring
Lengde180 mm
GjengerM10
DrevT25
Nøkkelvidde8 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 920,93
(NOK 18,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 83,93
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Stokkskrue, Installasjonssystemer, Klaus Fischer, Skruer, Stokkskrue STST, Stokk, Skrue, Stokkskrue med bit-hode og nøkkelgrep, Fischer stokkskrue STST