Stolvinkel - stål - kraftig - innfelt på innsiden - skruehull 6 (Ø 4 mm) - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Stolvinkelen egner seg for bruk i industri, håndverk og hobby.
Beskrivelse
  • Stolvinkelen er innfelt på innsiden
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Egenskaper - kraftig
  • Skruehull - 6 (Ø 4 mm)
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Type
Benlengde A x bredde B
Materialtykkelse
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38245x190237
Utføring
Typebrun
Benlengde A x bredde B100 x 20 mm
Materialtykkelse2,5 mm
Skruehull6 (Ø 4 mm)
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 342,00
(NOK 17,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200394
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x bredde B100 x 20 mm
Materialtykkelse2,5 mm
Skruehull6 (Ø 4 mm)
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 145,00
(NOK 7,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200400
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x bredde B125 x 23 mm
Materialtykkelse2,5 mm
Skruehull6 (Ø 4 mm)
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 204,00
(NOK 10,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200417
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x bredde B150 x 25 mm
Materialtykkelse3 mm
Skruehull6 (Ø 4 mm)
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 276,00
(NOK 13,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201902
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x bredde B100 x 20 mm
Materialtykkelse2,5 mm
Skruehull6 (Ø 4 mm)
VE80 stk (10 x 8 stk, på kort)
Produktsikkerhet
NOK 618,00
(NOK 30,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Stolvinkel, Stolvinkel, Stolvinkel innfelt på innsiden, Stolvinkel Vormann, Stolvinkel galvanisert, Stolvinkel brun, Stolvinkel PROFF-PAKKE, Stolvinkel storpakning, Stolvinkel kraftig, 000181100B Vormann, 000181100Z Vormann, 000181125Z Vormann, 000181150Z Vormann, 000181100ZP Vormann, Vormann, Møbelvinkel, Hjørnevinkel