Støttevinkel - stål - galvanisert - tykkelse 2,2 mm - for sammenkobling av kantved og rundtømmer - pris per PE

Bruksområde
  • Støttevinkelen er egnet for sammenkobling av kantved og rundtømmer Ø 80 / 100 mm.
Beskrivelse
  • Overflaten er galvanisert.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - galvanisert
  • Mål C - 50 mm
  • Materialtykkelse - 2,2 mm
  • Spiker-Ø - 5
  • Pris per PE
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Mål (A x B x C)
Antall hull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Mål (A x B x C) Antall hull VE Pris eksl. moms
38243x210908 60 x 60 x 50 mm 12/8/2 50 stk.
NOK 1.270,00
(NOK 25,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x210915 80 x 80 x 50 mm 14/12/2 25 stk.
NOK 707,00
(NOK 28,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38243x21065x 100 x 100 x 50 mm 22/12/2 25 stk.
NOK 937,00
(NOK 37,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Støttevinkel, Støttevinkel Vormann, Støttevinkel, Støttevinkel for kantved, Støttevinkel for rundtømmer, Støttevinkel galvanisert, 070115000 Vormann, 070116000 Vormann, 070117000 Vormann, Vormann, Bærevinkel, Støttekobling