360°-ANSIKT
Styrerull - PP Kapasitet 150 - 400kg plate - glidelager - Apparatrulle fra Torwegge
Bruksområde
- Styrerull fra TORWEGGE - styrbar
- for tepper, linoleum, glatte gulv
- Originalt kvalitetsprodukt fra Torwegge
- Hjulskive av polypropylen med glidelager
- Høy kjemisk resistens
- Lav rullemotstand
- Lettere kjøring på glatte overflater
- Stålblekkhus, galvanisert
- Gaffelhode med dobbelt kulelager
- Tetting med integrert kulelageravstand
- Hjuldiameter - 80 mm - 250 mm
- Hjulbredde - 30 mm - 60 mm
- Høyde - 103 mm - 290 mm
- Overheng - 36 mm - 66 mm
- Platestørrelse - 105 mm x 80 mm, 135 mm x 110 mm
- Borestørrelse - 80 mm x 60 mm, 105 mm x 80 mm
- Skruediameter - 9 mm - 11 mm
- Kapasitet - 150 kg - 400 kg
| fra NOK 94,30 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Kapasitet
Høyde
Plate
Hullmål
Hulldiameter
Artikkelnummer: 959210029945
Utføring
| Hjuldiameter | 80 mm |
| Hjulbredde | 30 mm |
| Kapasitet | 150 kg |
| Høyde | 103 mm |
| Plate | 105 mm x 80 mm |
| Hullmål | 80 mm x 60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 959210029946
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
| Høyde | 125 mm |
| Plate | 105 mm x 80 mm |
| Hullmål | 80 mm x 60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 959210029947
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
| Høyde | 155 mm |
| Plate | 105 mm x 80 mm |
| Hullmål | 80 mm x 60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 959210029948
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 45 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
| Høyde | 188 mm |
| Plate | 135 mm x 110 mm |
| Hullmål | 105 mm x 80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 959210029949
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 350 kg |
| Høyde | 235 mm |
| Plate | 135 mm x 110 mm |
| Hullmål | 105 mm x 80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 959210029950
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
| Høyde | 290 mm |
| Plate | 135 mm x 110 mm |
| Hullmål | 105 mm x 80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering