360°-ANSIKT
Styrerulle - Felg av KS - løpeflate av polyuretan - kulelager - Dobbelbremse - stålblikkbolig - opp til 200 kg nyttelast
Bruksområde
- Polyuretanhjul kan brukes som et alternativ til lufthjul
- Felg av plast med kulelager
- Løpeflate av eskapandert polyuretan
- Galvanisert stålblikkbolig
- Gaffelhode med dobbelt kulelager
- Tettet med integrerte kuleavstandsholdere
- Hjuldiameter - fra 100 mm til 260 mm
- Hjulbredde - 30 mm til 85 mm
- Høyde - 138 mm til 295 mm
- Utligger - fra 39 mm til 70 mm
- Platestørrelse - 77x67 mm til 175x175 mm
- Hullstørrelse - 56-62x47x58 mm til 140x140 mm
- Skruehulldiameter - 8,5 mm til 15 mm
- Kapasitet - 60 kg til 200 kg
| fra NOK 573,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Wheel bredde
Høyde
Oppsøkende
Benk topp
Perforering
Bolt hull diameter
Kapasitet
Artikkelnummer: 952911857700
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Wheel bredde | 30 mm |
| Høyde | 138 mm |
| Oppsøkende | 39 mm |
| Benk topp | 77x67 mm |
| Perforering | 56-62x47x58 mm |
| Bolt hull diameter | 8,5 mm |
| Kapasitet | 60 kg |
Artikkelnummer: 952911858100
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Wheel bredde | 30 mm |
| Høyde | 161 mm |
| Oppsøkende | 42 mm |
| Benk topp | 77x67 mm |
| Perforering | 56-62x47x58 mm |
| Bolt hull diameter | 8,5 mm |
| Kapasitet | 75 kg |
Artikkelnummer: 952911858900
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Wheel bredde | 50 mm |
| Høyde | 235 mm |
| Oppsøkende | 54 mm |
| Benk topp | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Bolt hull diameter | 11 mm |
| Kapasitet | 100 kg |
Artikkelnummer: 952911859200
Utføring
| Hjuldiameter | 260 mm |
| Wheel bredde | 85 mm |
| Høyde | 295 mm |
| Oppsøkende | 70 mm |
| Benk topp | 175x175 mm |
| Perforering | 140x140 mm |
| Bolt hull diameter | 15 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering