360°-ANSIKT
Styrerulle for tunglast - 400-2000kg nyttelastkapasitet kulelager - polyamid - tung stålkonstruksjon
Bruksområde
- Egnet for tepper, linoleum og glatt betong
- Bruddsikker ved høy belastning
- lav rullemotstand
- høy kjemikaliebestandighet
- Polyamid 6 kan absorbere og slippe ut fuktighet
- Gaffelhode med tettet aksial-rillekulelager og koniske rullelager, smørenippel
- Hjulskive - Polyamid 6 med kulelager
- Temperaturområde - 40 ° C til +90 ° C
- Kraftig sveiset stålkonstruksjon, galvanisert
- Boltet og sikret mellombolt
| fra NOK 1.580,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Høyde
Utligger
Platemål
Perforering
Skruehulldiameter
Kapasitet
Artikkelnummer: 952931929100
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Høyde | 145 mm |
| Utligger | 35 mm |
| Platemål | 135 mm x 110 mm |
| Perforering | 105 mm x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
Artikkelnummer: 952931929400
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 170 mm |
| Utligger | 50 mm |
| Platemål | 135 mm x 110 mm |
| Perforering | 105 mm x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 700 kg |
Artikkelnummer: 952931929600
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Utligger | 55 mm |
| Platemål | 135 mm x 110 mm |
| Perforering | 105 mm x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 800 kg |
Artikkelnummer: 952931929800
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 245 mm |
| Utligger | 60 mm |
| Platemål | 135 mm x 110 mm |
| Perforering | 105 mm x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 1300 kg |
Artikkelnummer: 952931930000
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 295 mm |
| Utligger | 70 mm |
| Platemål | 135 mm x 110 mm |
| Perforering | 105 mm x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 1500 kg |
Artikkelnummer: 952931930200
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 58 mm |
| Høyde | 305 mm |
| Utligger | 70 mm |
| Platemål | 175 mm x 140 mm |
| Perforering | 140 mm x 105 mm |
| Skruehulldiameter | 15 mm |
| Kapasitet | 1700 kg |
Artikkelnummer: 952931930400
Utføring
| Hjuldiameter | 300 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| Høyde | 355 mm |
| Utligger | 75 mm |
| Platemål | 175 mm x 140 mm |
| Perforering | 140 mm x 105 mm |
| Skruehulldiameter | 15 mm |
| Kapasitet | 2000 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering