360°-ANSIKT
Styrerulle for tunglast - Bæreevne 400-2000kg kulelager - polyamid - med dobbelbremse - temperaturmotstand -40 ° C til +90 ° C
Bruksområde
- for teppe, linoleum, glatt betong
- Kvalitetsprodukt fra Torwegge
- Hjulskive av polyamid 6 med kulelager
- Bruddsikekr ved høy belastning
- Lav rullemotstand
- Temperaturmotstand -40 ° C til +90 ° C
- høy kjemikaliebestandighet
- Polyamid 6 kan absorbere og slippe fuktighet ut
- Kraftig sveiset stålkonstruksjon, galvanisert
- Gaffelhode med tettet aksial-rillekulelager
- og konisk rullelager, smørenippel
- Boltet og sikret mellombolt
- Hjuldiameter - fra 100 mm til 300 mm
- Hjulbredde - fra 40 mm til 60 mm
- Høyde - 145 mm til 355 mm
- Utligger - fra 35 mm til 75 mm
- Platestørrelse - 135 x 110 mm eller 175 x 140 mm
- Hullstørrelse - 105 x 80 mm eller 140 x 105 mm
- Skruehulldiameter - 11 mm eller 15 mm
- Kapasitet - 400 kg til 2000 kg
| fra NOK 2.130,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Høyde
Utligger
Platemål
Perforering
Skruehulldiameter
Kapasitet
Artikkelnummer: 952931929200
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Høyde | 145 mm |
| Utligger | 35 mm |
| Platemål | 135 x 110 mm |
| Perforering | 105 x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
Artikkelnummer: 952931929500
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 170 mm |
| Utligger | 50 mm |
| Platemål | 135 x 110 mm |
| Perforering | 105 x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 700 kg |
Artikkelnummer: 952931929700
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Utligger | 55 mm |
| Platemål | 135 x 110 mm |
| Perforering | 105 x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 800 kg |
Artikkelnummer: 952931929900
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 245 mm |
| Utligger | 60 mm |
| Platemål | 135 x 110 mm |
| Perforering | 105 x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 1300 kg |
Artikkelnummer: 952931930100
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 295 mm |
| Utligger | 70 mm |
| Platemål | 135 x 110 mm |
| Perforering | 105 x 80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 1500 kg |
Artikkelnummer: 952931930300
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 58 mm |
| Høyde | 305 mm |
| Utligger | 70 mm |
| Platemål | 175 x 140 mm |
| Perforering | 140 x 105 mm |
| Skruehulldiameter | 15 mm |
| Kapasitet | 1700 kg |
Artikkelnummer: 952931930500
Utføring
| Hjuldiameter | 300 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| Høyde | 355 mm |
| Utligger | 75 mm |
| Platemål | 175 x 140 mm |
| Perforering | 140 x 105 mm |
| Skruehulldiameter | 15 mm |
| Kapasitet | 2000 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering