360°-ANSIKT
Styrerulle for tunglast - Kapasitet 200-400kg glidelager - polyamid - temperaturmotstand -40 ° C til +90 ° C
Bruksområde
- for teppe, linoleum, glatt betong
- Kvalitetsprodukt fra Torwegge
- Hjulsive av polyamid 6 med kulelager
- Høy kapasitet, lett å kjøre på glatte gulv
- Temperaturmotstand -40 ° C til +90 ° C
- Høy kjemisk resistens,
- lav rullemotstand
- Tungtpresset stålblikkbolig, galvanisert
- Gaffelhode med dobbelt kulelager
- Spesielt motstandsdyktig mot slag og støt
- Hjuldiameter - fra 80 mm til 125 mm
- Hjulbredde - fra 35 mm til 40 mm
- Høyde - 108 mm til 155 mm
- Utligger- 40 mm
- Platestørrelse - 105 x 80 mm
- Hullstørrelse - 80 x 60 mm
- Skruehulldiameter - 8,5 mm
- Kapasitet - 200 kg til 400 kg
| fra NOK 206,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Høyde
Utligger
Platemål
Perforering
Skruehulldiameter
Kapasitet
Artikkelnummer: 952932103500
Utføring
| Hjuldiameter | 80 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Høyde | 108 mm |
| Utligger | 40 mm |
| Platemål | 105 x 80 mm |
| Perforering | 80 x 60 mm |
| Skruehulldiameter | 8,5 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
Artikkelnummer: 952932103600
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Høyde | 128 mm |
| Utligger | 40 mm |
| Platemål | 105 x 80 mm |
| Perforering | 80 x 60 mm |
| Skruehulldiameter | 8,5 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
Artikkelnummer: 952932103700
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Høyde | 155 mm |
| Utligger | 40 mm |
| Platemål | 105 x 80 mm |
| Perforering | 80 x 60 mm |
| Skruehulldiameter | 8,5 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering