360°-ANSIKT
Styrerulle for tunglast - "TORWEGGE" - Hjulskive av polyamid 6 med kulelager - Tungtpresset stålblikkbolig - Kapasitet 700 kg til 1250 kg
Bruksområde
- Egnet for tepper, linoleum og glatt betong
- Hjulskive - Polyamid 6 med kulelager
- Bolig - Tungtpresset stålblikk, galvanisert
- Gaffelhode med dobbelt kulelager og herdet lagerskål
- høy lastekapasitet og stillegående ytelse på glatte gulv
- høy kjemikaliebestandighet
- lav rullemotstand
- spesielt motstandsdyktig mot slag og støt
- Temperaturområde - 40 ° C til +90 ° C
- Platestørrelse - 135 mm x 110 mm
- Hullstørrelse - 105 mm x 80 mm
- Skruehulldiameter - 12,5 mm
| fra NOK 558,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (2)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Høyde
Utligger
Kapasitet
Artikkelnummer: 952933017200
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 45 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Utligger | 45 mm |
| Kapasitet | 700 kg |
Artikkelnummer: 952933017300
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 245 mm |
| Utligger | 57 mm |
| Kapasitet | 1000 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering