T-flatevinkel - stål - forsenkede hull - galvanisert - pris per PE

Bruksområde
  • T-flatevinkelen egner seg for bruk i industri, håndverk og hobbyvirksomhet.
Beskrivelse
  • Hullene er forsenket.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - galvanisert
  • Pris per PE
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
A1
A2
B
Antall skruer
Materialtykkelse
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38245x201124
Utføring
A170 mm
A236 mm
B16 mm
Antall skruer6 (Ø 3 mm)
Materialtykkelse1,5 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 230,00
(NOK 4,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201223
Utføring
A1120 mm
A254 mm
B19 mm
Antall skruer6 (Ø 4 mm)
Materialtykkelse1,5 mm
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 237,00
(NOK 11,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201926
Utføring
A1140 mm
A280 mm
B30 mm
Antall skruer6 (Ø 4,5 mm)
Materialtykkelse2 mm
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 336,00
(NOK 16,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Flatevinkel, T-flatevinkel, T-flatevinkel Vormann, Vinkel Vormann, Flatevinkel Vormann, T-flatevinkel forsenkede hull, T-flatevinkel galvanisert, 000189075Z Vormann, 000189125Z Vormann, 000189140Z Vormann, Platebeslag T-form, Forbindelsesplate T-form, Flatstålbeslag T-form, Forbindelsesplate T-form