T-hengsel - valset - galvanisert - 10 stk. - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • T-hengslet egner seg for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • T-hengslet er valset og utstyrt med naglet jernstift og forsenkede skruehull.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - galvanisert
  • Forpakningsenhet - 10 stk.
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Mål
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Mål Skruehull Forpakningsenhet Pris eksl. moms
38421x080262 97 x 60 x 1,5 mm 6 (Ø 3 mm) 10 stk.
NOK 194,00
(NOK 19,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38421x080279 121 x 68 x 1,5 mm 6 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
NOK 230,00
(NOK 23,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38421x080286 146 x 68 x 1,5 mm 7 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
NOK 289,00
(NOK 28,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38421x080293 195 x 88 x 2 mm 7 (Ø 4 mm) 10 stk.
NOK 431,00
(NOK 43,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38421x080774 245 x 100 x 2 mm 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
NOK 589,00
(NOK 58,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsler, Hengsel Vormann, T-hengsel, T-hengsler, T-hengsel Vormann, T-hengsel valset, T-hengsel galvanisert, T-hengsel med forsenkede skruehull, 000042100Z Vormann, 000042125Z Vormann, 000042150Z Vormann, 000042200Z Vormann, 000042250Z Vormann, Vormann, Dørhengsel, Dørhengsel