Taukleme - Stål eller rustfritt stål (V2A) - Pris per VE

Bruksområde
  • Tauklemen er egnet for bruk i industri, håndverk og hobbysektoren.
Beskrivelse
  • Tauklemen er tilgjengelig i variabler diametere.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål eller rustfritt stål (V2A)
  • Gjenge - M4, M5, M8
  • Utførelse - SB-pakket eller håndpakket
  • Pris per VE
Gjennomføring (19)
avgrensning utvalg
Type
C1
C2 (Gjenge)
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9067xx662222
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 3 mm
C2 (Gjenge)M4
Pakningsenhet10 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 65,80
(NOK 6,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662239
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 5 mm
C2 (Gjenge)M5
Pakningsenhet10 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 82,20
(NOK 8,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662246
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 6 mm
C2 (Gjenge)M5
Pakningsenhet10 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 83,90
(NOK 8,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662253
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 8 mm
C2 (Gjenge)M6
Pakningsenhet10 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 88,80
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662260
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 10 mm
C2 (Gjenge)M8
Pakningsenhet10 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 109,00
(NOK 10,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662277
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 13 mm
C2 (Gjenge)M10
Pakningsenhet10 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 166,00
(NOK 16,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658720
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 3 mm
C2 (Gjenge)M4
Pakningsenhet60 stykk (5 x 12 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 395,00
(NOK 6,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658706
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 5 mm
C2 (Gjenge)M5
Pakningsenhet60 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 493,00
(NOK 8,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658683
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 6 mm
C2 (Gjenge)M5
Pakningsenhet60 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 503,00
(NOK 8,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658669
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 8 mm
C2 (Gjenge)M5
Pakningsenhet60 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 533,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658737
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 3 mm
C2 (Gjenge)M4
Pakningsenhet100 stykk, i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 189,00
(NOK 1,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658713
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 5 mm
C2 (Gjenge)M5
Pakningsenhet100 stykk, i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 240,00
(NOK 2,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 4 uker
Artikkelnummer: 9067xx658690
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 6 mm
C2 (Gjenge)M5
Pakningsenhet100 stykk, i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 150,00
(NOK 1,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658676
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 8 mm
C2 (Gjenge)M5
Pakningsenhet100 stykk, i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 398,00
(NOK 3,98 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx658652
Utføring
Typegalvanisert
C1opptil 10 mm
C2 (Gjenge)M8
Pakningsenhet50 stykk, i håndverkspakning
Produktsikkerhet
NOK 348,00
(NOK 6,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx664653
Utføring
Typerustfritt stål (V2A)
C1opptil 3 mm
C2 (Gjenge)M4
Pakningsenhet10 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 289,00
(NOK 28,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx664677
Utføring
Typerustfritt stål (V2A)
C1opptil 4 mm
C2 (Gjenge)M4
Pakningsenhet10 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 304,00
(NOK 30,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 9067xx664577
Utføring
Typerustfritt stål (V2A)
C1opptil 5 mm
C2 (Gjenge)M5
Pakningsenhet10 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 340,00
(NOK 34,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx664684
Utføring
Typerustfritt stål (V2A)
C1opptil 6 mm
C2 (Gjenge)M5
Pakningsenhet10 stykk (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhet
NOK 378,00
(NOK 37,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Taukleme, Taukleme, Taukleme galvanisert, Taukleme rustfritt stål, Taukleme rustfritt stål rustfri, Taukleme M4, Taukleme M5, Taukleme M6, Taukleme M10, Taukleme M8, Taukleme Vormann, 007900200AV Vormann, 007900201AV Vormann, 007900202AV Vormann, 007900203AV Vormann, 007900204AV Vormann, 007900205AV Vormann, 007900200G Vormann, 007900201G Vormann, 007900202G Vormann, 007900203G Vormann, 007900200HP Vormann, 007900201HP Vormann, 007900202HP Vormann, 007900203HP Vormann, 007900204HP Vormann, 007900205HP Vormann, 007900790AV Vormann, 007900791AV Vormann, 007900792AV Vormann, 007900793AV Vormann, 007900790HP Vormann, 007900791HP Vormann, 007900792HP Vormann, 007900793HP Vormann, Vormann, Klemmeøye, Strammer, Taustrammeklemme