Terrasseskrue FTS-ST A2P - Gjenge Ø 5,0 mm - Innvendig stjerne TX - Delgjenge - PE 100-500 stk.

Bruksområde
  • fischer Power-Fast terrasseskrue A2 FTS-ST A2P er en skrue for montering av terrassebord på underkonstruksjoner av tre.
  • Den er egnet for materialer som Accoya, Bangkirai, Douglasgran, eik, IPE, Itauba, Kapur, lerk, Massaranduba og robinia.
Beskrivelse
  • Skruen av rustfritt stål A2 med delgjenge, flatt senkehode og innvendig stjernefeste kan brukes til et stort antall terrassetresorter.
  • muliggjør sprekkfri Skrukoblinger av materialene
  • overflatefinish som er behagelig å gå på barfot takket være flatt senkehode med freseribber
  • Høyytelses glidebelegg
  • Skjærenot i gjengespissen
Teknisk informasjon
  • Materiale - Rustfritt stål A2
  • Flatt senkehode - Ø 8,2 mm, 90°
  • Hodehøyde - 2,1 mm
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde/delgjenge
Drev
Pakningsinnhold
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928166060210
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde/delgjenge24 mm
DrevTX20
Pakningsinnhold200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 554,37
(NOK 2,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 29,37
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166060401
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde/delgjenge30 mm
DrevTX20
Pakningsinnhold200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 676,89
(NOK 3,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 35,89
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166060501
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde/delgjenge30 mm
DrevTX20
Pakningsinnhold500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.583,82
(NOK 3,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 83,82
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166060701
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde/delgjenge36 mm
DrevTX20
Pakningsinnhold150 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,41
(NOK 4,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 33,41
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166060801
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde/delgjenge36 mm
DrevTX20
Pakningsinnhold500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.879,83
(NOK 3,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 99,83
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166061001
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde70 mm
Gjengelengde/delgjenge42 mm
DrevTX20
Pakningsinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 563,88
(NOK 5,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 29,88
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928166061201
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde80 mm
Gjengelengde/delgjenge50 mm
DrevTX20
Pakningsinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 607,21
(NOK 6,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,21
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Terrasseskrue FTS-ST A2P, FTS-ST A2P, Fischer, FTS-ST A2P, Klaus Fischer, Fischer Befestigungssysteme, Terrasseskrue FTS-ST A2P, Fischer terrasseskrue FTS-ST A2P, Treskrue, Terrasseskrue med delgjenge