360°-ANSIKT
Bruksområde
- Ideell for fliser, gulv, industrigulv, ujevne gulv
- Massiv gummi er på grunn av sin myke mønsterdybde spesielt egnet for ujevne, harde gulv
- Hjulskive av stål med rullelager
- Løpeflate av luktfri standard massiv gummi, sort
- 80° - 85° Shore A
- Ved oppmykningsdiffusjon kan misfarging av gulv oppstå
- Galvanisert stålblikkbolig
- Hjuldiameter - 80mm til 280mm
- HjulBredde - fra 25mm til 70mm
- Høyde - fra 100mm til 320mm
- Utligger - fra 36mm til 72mm
- Platestørrelse - 105x80mm, 115x85mm, 135/140x110mm, eller 200x160mm
- Hullstørrelse - 80x60mm eller 105x80mm eller 160x120mm
- Skruehulldiameter - 9mm til 14mm
- Kapasitet - 50kg til 385kg
| fra NOK 150,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (12)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Kapasitet
Høyde
Platemål
Perforering
Hulldiameter
Artikkelnummer: 952920029266
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 80 mm |
| Hjulbredde | 25 mm |
| Kapasitet | 50 kg |
| Høyde | 100 mm |
| Platemål | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920029267
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 100 mm |
| Hjulbredde | 30 mm |
| Kapasitet | 70 kg |
| Høyde | 125 mm |
| Platemål | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920040514
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 180 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 170 kg |
| Høyde | 210 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920029268
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 125 mm |
| Hjulbredde | 38 mm |
| Kapasitet | 100 kg |
| Høyde | 155 mm |
| Platemål | 105x80 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920040070
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 180 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 170 kg |
| Høyde | 210 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920029819
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 140 mm |
| Hjulbredde | 37 mm |
| Kapasitet | 120 kg |
| Høyde | 173 mm |
| Platemål | 115x85 mm |
| Perforering | 80x60 mm |
| Hulldiameter | Ø 9 mm |
Artikkelnummer: 952920029269
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 160 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Kapasitet | 135 kg |
| Høyde | 190 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920029822
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 180 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 170 kg |
| Høyde | 210 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920029270
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 205 kg |
| Høyde | 235 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920013443
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 225 mm |
| Hjulbredde | 55 mm |
| Kapasitet | 250 kg |
| Høyde | 250 mm |
| Platemål | 140x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920013455
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 250 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| Kapasitet | 275 kg |
| Høyde | 290 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | Ø 11 mm |
Artikkelnummer: 952920013463
Utføring
| Hjuldiameter | Ø 280 mm |
| Hjulbredde | 70 mm |
| Kapasitet | 385 kg |
| Høyde | 320 mm |
| Platemål | 200x160 mm |
| Perforering | 160x120 mm |
| Hulldiameter | Ø 14 mm |
Tilbehør
Vurderinger
totalt anmeldelser
5.0 fra 5.0 stjerner
/
1 Kritikken
Bewertungsübersicht
| 5 stjerners |
|
(1) |
| 4 stjerners |
|
(0) |
| 3 stjerners |
|
(0) |
| 2 stjerners |
|
(0) |
| 1 stjerners |
|
(0) |
Mest positiv vurdering vs. kritisk gjennomgang
Udo Kirsch
perfekte varer, som beskrevet
Kunde meninger