360°-ANSIKT
Bruksområde
- Tunglastrulle fra TORWEGGE
- for flis, grov betong, ujevne gulv
- Kvalitetsprodukt fra Torwegge
- Hjulskive av spesielt grått støpt aluminium med kulelager
- Løpeflate av polyuretan
- 95° Shore A
- Elastisk, stillegående drift, lav slitasje
- Lager ikke merker
- Motstandsdyktig mot mange aggressive medier
- Kraftig sveiset stålkonstruksjon, galvanisert
- Gaffelhode med tettet aksail-rillekulelager
- og konisk rullelager, smørenippel
- Mellombolt boltet og sikret
- Hjuldiameter - 100 mm - 30 0mm
- Hjulbredde - 50 mm, 80 mm
- Høyde - 145 mm - 355 mm
- Utligger- 35 mm - 75 mm
- Platestørrelse - 135 mm x 110 mm, 175 mm x 140 mm
- Hullstørrelse - 105 mm x 80 mm, 140 mm x 105 mm
- Skruehulldiameter - 11 mm, 15 mm
- Kapasitet - 450 kg - 2100 kg
| fra NOK 1.340,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Kapasitet
Høyde
Platemål
Perforering
Hulldiameter
Artikkelnummer: 952930010118
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 550 kg |
| Høyde | 170 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930010119
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 700 kg |
| Høyde | 200 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930010120
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 1000 kg |
| Høyde | 245 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930010121
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 1200 kg |
| Høyde | 295 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930010122
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 80 mm |
| Kapasitet | 1800 kg |
| Høyde | 305 mm |
| Platemål | 175x140 mm |
| Perforering | 140x105 mm |
| Hulldiameter | 15 mm |
Artikkelnummer: 952930010123
Utføring
| Hjuldiameter | 300 mm |
| Hjulbredde | 80 mm |
| Kapasitet | 2100 kg |
| Høyde | 355 mm |
| Platemål | 175x140 mm |
| Perforering | 140x105 mm |
| Hulldiameter | 15 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering