Twin-endehylser - med plastkrage - lengde 15-29 mm

Bruksområde
  • Twin-endehylser for krympetenger.
Beskrivelse
  • med plastkrage
Teknisk informasjon
  • Lengde - 15-29 mm
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Fargekode
Kabel
AWG
Antall
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 95399799370
Utføring
Fargekodehvit
Kabel2 x 0,50 mm²
AWG2 x 20
Antall200 stk.
NOK 93,90
(NOK 0,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799371
Utføring
Fargekodegrå
Kabel2 x 0,75 mm²
AWG2 x 18
Antall200 stk.
NOK 95,10
(NOK 0,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799372
Utføring
Fargekoderød
Kabel2 x 1,00 mm²
AWG2 x 17
Antall200 stk.
NOK 103,00
(NOK 0,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799373
Utføring
Fargekodesvart
Kabel2 x 1,50 mm²
AWG2 x 15
Antall200 stk.
NOK 135,00
(NOK 0,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799374
Utføring
Fargekodeblå
Kabel2 x 2,50 mm²
AWG2 x 13
Antall100 stk.
NOK 64,30
(NOK 0,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799375
Utføring
Fargekodegrå
Kabel2 x 4,00 mm²
AWG2 x 11
Antall100 stk.
NOK 136,00
(NOK 1,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 6 uker
Artikkelnummer: 95399799376
Utføring
Fargekodegul
Kabel2 x 6,00 mm²
AWG2 x 10
Antall50 stk.
NOK 90,20
(NOK 1,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 4 uker
Artikkelnummer: 95399799377
Utføring
Fargekoderød
Kabel2 x 10,00 mm²
AWG2 x 7
Antall50 stk.
NOK 151,00
(NOK 3,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 95399799378
Utføring
Fargekodeblå
Kabel2 x 16,00 mm²
AWG2 x 5
Antall25 stk.
NOK 80,30
(NOK 3,21 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Knipex, Kabelkoblinger, Endehylser, Twin-endehylser, Krympe-sortimenter