UdderoClean jurpapir - Størrelse 22 x 23 og 21 x 21 cm - Forpakningsenhet 2 og 6 stk - Pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • UdderoClean jurpapir er egnet til rengjøring av juret før melking og brukes i melkeproduksjon.
Beskrivelse
  • UdderoClean jurpapir er beregnet for våtrengjøring av jur i melkeproduksjonen. Det består av 100 % nyfiber, er utført uten pappkjerne og er ifølge produsenten egnet for kontakt med næringsmidler.
  • Papiret kjennetegnes ved høy fuktabsorpsjon, at det ikke loer, og høy våtstyrke. Kreppstrukturen støtter den mekaniske rengjøringen og kan bidra til stimulering av juret. Jurpapiret er blant annet egnet til bruk med KerbaWash og jurvaskelotion.
Teknisk informasjon
  • Arkstørrelse - 21 x 21 og 22 x 23 cm
  • Forpakningsenhet - 2 og 6 stk (à 800 og à 1000 ark)
  • Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Arkstørrelse
VE
Antall ark
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 893715871000
Utføring
Arkstørrelse22 x 23 cm
VE2 stk
Antall ark800 ark
Produktsikkerhet
NOK 317,00
(NOK 158,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893715800000
Utføring
Arkstørrelse22 x 23 cm
VE6 stk
Antall ark800 ark
Produktsikkerhet
NOK 832,00
(NOK 138,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893715895000
Utføring
Arkstørrelse21 x 21 cm
VE6 stk
Antall ark1000 ark
Produktsikkerhet
NOK 945,00
(NOK 157,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Jurpapir, UdderoClean jurpapir, UdderoClean, Jurpapirrull, Jurpapirruller, Jurrengjøring, Jurhygiene, Jurpleie, Melkeproduksjon, Melkehygiene, Våtrengjøring, Rengjøring av jur, Hygiene, Rengjøring, KerbaWash, Jurvaskelotion, 2 x 200 ark, Nyfiber, Albert Kerbl, Kerbl, Albert Kerbl GmbH