Universaldybel UX GREEN – med eller uten krage

Bruksområde
  • Universaldybel UX GREEN anbefales for montering av lamper, bilder, gardinskinner og gulvlister
  • for festing av VVS/varme/klima-installasjoner, TV-konsoller og lette speil og hengeskap
  • kan brukes med tre- og sponplateskruer samt treskruer med gjengeparti
  • med krage er egnet for forstikksmontering, UX GREEN uten krage for gjennomstikksmontering
Beskrivelse
  • Når skruen skrus inn, ekspanderer UX GREEN i massive materialer og knyter seg i hulrom
  • Nødvendig skruelengde beregnes slik: dybellengde + tykkelse på det som skal festes + 1x skruediameter
Teknisk informasjon
  • Materiale - Nylon
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Utførelse
Nominell bordiameter
Dybellengde
min. boredybde
min. platetykkelse
Sponplate-/treskruer
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928800051888
Utføring
Utførelsemed krage
Nominell bordiameter6 mm
Dybellengde35 mm
min. boredybde45 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Sponplate-/treskruer4-5 mm
Forpakningsenhet40 stk.
Produktsikkerhet
NOK 72,54
(NOK 1,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,54
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800524855
Utføring
Utførelsemed krage
Nominell bordiameter6 mm
Dybellengde35 mm
min. boredybde60 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Sponplate-/treskruer4-5 mm
Forpakningsenhet40 stk.
Produktsikkerhet
NOK 82,08
(NOK 2,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 2,88
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800518886
Utføring
Utførelsemed krage
Nominell bordiameter6 mm
Dybellengde50 mm
min. boredybde60 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Sponplate-/treskruer4,5-6 mm
Forpakningsenhet40 stk.
Produktsikkerhet
NOK 97,00
(NOK 2,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,40
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800518887
Utføring
Utførelsemed krage
Nominell bordiameter10 mm
Dybellengde60 mm
min. boredybde75 mm
min. platetykkelse12,5 mm
Sponplate-/treskruer6-8 mm
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 86,33
(NOK 4,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,03
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800524858
Utføring
Utførelseuten krage
Nominell bordiameter12 mm
Dybellengde70 mm
min. boredybde85 mm
min. platetykkelse12,5 mm
Sponplate-/treskruer8-10 mm
Forpakningsenhet18 stk.
Produktsikkerhet
NOK 121,25
(NOK 6,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,25
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsmontering, festesystemer, festeteknikk, nylondybel, ux green, dybel nylon, dybel, elektro-fester, elektro-festing, fischer, plastdybel, festeteknikk, fischer dybel, hulromsfeste, installasjonssystemer, langdybel, vvs-fester, vvs-festing, øyeboltfeste, universaldybel ux green, universaldybel