Universalhylse ML - for installasjonsrør FIR - farge transparent

Bruksområde
  • Universalhylse for installasjonsrør FIR.
  • Innskyvningshylse for alle bruksområder - for alle installasjoner utenpåliggende, innfelt eller under puss og i betong.
Beskrivelse
  • i henhold til DIN 50086/1
  • Glødetrådtestet opptil 750 °C
Teknisk informasjon
  • Farge - transparent
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Utførelse
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Utførelse Forpakningsenhet Pris eksl. moms
38121703240 EN / IEC / M 40 5 stk.
NOK 46,20
(NOK 9,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
38121703220 EN / IEC / M 20 10 stk.
NOK 28,60
(NOK 2,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
38121703225 EN / IEC / M 25 10 stk.
NOK 36,40
(NOK 3,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
38121703232 EN / IEC / M 32 10 stk.
NOK 52,00
(NOK 5,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Universalhylse, Hylse, Hylser, Hylse for installasjonsrør, Universalhylse for installasjonsrør, Universalhylse for FIR, Slangehylse, Rørhylse