Universalplugg - nylon - med krage - lysegrå - pris per forpakning

Bruksområde
  • Universalplugg egnet for alle typer betong- og murmaterialer,
  • hull- og hulromstein, plater og paneler.
  • for bruk med tre- og sponplateskruer
Beskrivelse
  • ved bruk i hulrom knytes pluggen sammen, noe som gir en formtilpasset forankring
  • ekspansjonstrykksfritt pluggskaft, vridesikring
Teknisk informasjon
  • Materiale - nylon
  • Forpakning - 25 stk., 50 stk. eller 100 stk.
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Dimensjoner
for skruediameter fra - til
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9288705026
Utføring
Dimensjoner6 x 37 mm
for skruediameter fra - til4-5 mm
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 26,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9288705028
Utføring
Dimensjoner8 x 50 mm
for skruediameter fra - til5-6 mm
Forpakningsenhet50 stk.
NOK 26,00
(NOK 0,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9288705030
Utføring
Dimensjoner10 x 60 mm
for skruediameter fra - til7-8 mm
Forpakningsenhet25 stk.
NOK 19,40
(NOK 0,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Universalplugg, Hulromsplugg, Universalplugg, Plugg, Universalplugg med krage